Kdo je to?
Kdo je to Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vladimír Kremlík?

Kdo je to Vladimír Kremlík? Stručný životopis

Vladimír Kremlík je současný ministr dopravy ČR (od dubna 2019). Původní profesí je právník, působil jako samostatný advokát, dále ve Fondu národního majetku, jako ekonomický poradce premiéra a náměstek Úřadu zastupování státu ve věcech majetkových. Kratší dobu byl zaměstnán na ministerstvu dopravy, posléze se stal manažerem Letiště Praha.
Vladimír Kremlík je absolventem Vysoké školy pedagogické a Právnické fakulty UK a má titul JUDr.Kdo je to Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Vladimír Kremlík

Národnost: česká
Datum narození: 9. prosince 1972
Místo narození: Čáslav

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vladimír Kremlík s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Přírodní památka? Znáte termín Artróza? Rozumíte pojmu Fyzika? Víte, co je to Recyklace?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, co znamená, původ slova, termín, pojem, popis, odborný výraz, přesný význam, definice, slovo, etymologie, co je to Vladimír Kremlík?, formulace, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Vladimír Kremlík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vladimír Kremlík v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Vladimír Kremlík na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Vladimír Kremlík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Vladimír Kremlík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Kremlík ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Kremlík například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Vladimír Kremlík?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vladimír Kremlík? Kdo to byl Vladimír Kremlík? Kdy se narodil Vladimír Kremlík? Kde se narodil Vladimír Kremlík? Vladimír Kremlík patří do sekce politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vladimír Kremlík řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Kremlík i v jiné kategorii než je politici.