Kdo je to?
Kdo je Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Vladimír Kremlík

Kdo je Vladimír Kremlík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Vladimír Kremlík je současný ministr dopravy ČR (od dubna 2019). Původní profesí je právník, působil jako samostatný advokát, dále ve Fondu národního majetku, jako ekonomický poradce premiéra a náměstek Úřadu zastupování státu ve věcech majetkových. Kratší dobu byl zaměstnán na ministerstvu dopravy, posléze se stal manažerem Letiště Praha.
Vladimír Kremlík je absolventem Vysoké školy pedagogické a Právnické fakulty UK a má titul JUDr.Kdo je Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Vladimír Kremlík

Národnost: česká
Datum narození: 9. prosince 1972
Místo narození: Čáslav

Popis osobnosti Vladimír Kremlík můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Investigativní? Pamatujete si definici pojmu Slámové víno? Rozumíte pojmu Viber? Vzpomněli byste si co znamená slovo Desetiboj?

Klíčová slova: zajímavosti, kdo je Vladimír Kremlík?, datum narození, biografie, Vladimír Kremlík, kdy se narodil Vladimír Kremlík?, narození, popis, politici, politici, životopis, kde se narodil Vladimír Kremlík?, Vladimír Kremlík, wikipedie, místo narození, wiki

Pojem Vladimír Kremlík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Vladimír Kremlík

Hledat heslo Vladimír Kremlík ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Vladimír Kremlík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Vladimír Kremlík na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Vladimír Kremlík na Google.cz

Zkusit najít Vladimír Kremlík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Kremlík například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Vladimír Kremlík? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Vladimír Kremlík? Kdy se narodil Vladimír Kremlík? Kde se narodil Vladimír Kremlík? Vladimír Kremlík je v sekci Politici

Kategorie politici, poradci, vladimír Kremlík, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Kremlík kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Kremlík i v jiné kategorii než je politici.