Kdo je to?
Kdo je Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Vladimír Kremlík?

Kdo je Vladimír Kremlík? Životopis, informace, biografie, politici

Vladimír Kremlík je současný ministr dopravy ČR (od dubna 2019). Původní profesí je právník, působil jako samostatný advokát, dále ve Fondu národního majetku, jako ekonomický poradce premiéra a náměstek Úřadu zastupování státu ve věcech majetkových. Kratší dobu byl zaměstnán na ministerstvu dopravy, posléze se stal manažerem Letiště Praha.
Vladimír Kremlík je absolventem Vysoké školy pedagogické a Právnické fakulty UK a má titul JUDr.Kdo je Vladimír Kremlík? Životopis Vladimír Kremlík, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Vladimír Kremlík

Národnost: česká
Datum narození: 9. prosince 1972
Místo narození: Čáslav

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vladimír Kremlík s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Rychta? Pamatujete si definici pojmu Děrovačka? Rozumíte pojmu Švédská bedna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bílé zlato?

Klíčová slova: zajímavosti, Vladimír Kremlík, osobnosti, životopis, kdo je Vladimír Kremlík?, život, Vladimír Kremlík, politici, národnost, vysvětlení, kdy se narodil Vladimír Kremlík?, narození, biografie, místo narození, wikipedie, osobnost

Pojem Vladimír Kremlík je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimír Kremlík ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Vladimír Kremlík ve Wikislovníku

Zkusit najít Vladimír Kremlík ve Wikipedii

Vyhledat heslo Vladimír Kremlík ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vladimír Kremlík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Kremlík například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vladimír Kremlík

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vladimír Kremlík? Kdy se narodil Vladimír Kremlík? Kde se narodil Vladimír Kremlík? Vladimír Kremlík se nachází v sekci Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vladimír Kremlík řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Kremlík i v jiné kategorii než je politici.