Kdo je to?
Kdo je to, byl Ranhojič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ranhojič? Lidé, historie

Kdo je to Ranhojič?

Co znamená a jaký je význam slova Ranhojič?

Rnahojič je historické označení pro praktického lékaře a ošetřovatele. Oblíbenou léčebnou metodou (bez prokázaného výsledku) bylo tzv. pouštění žilou.Kdo je to, byl Ranhojič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ranhojič? Lidé, historie

Tento text (Ranhojič) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kaldoun? Vzpomenete si na definici slova Ašvaganda? Víte co je Šalotka? Vzpomněli byste si na význam slova Akvizice?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, popis, synonymum, přesný výraz, formulace, Ranhojič, kdo je Ranhojič?, kdo to je, termín, wiki, historie, význam pojmu, informace, původ slova, heslo

Pojem Ranhojič je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Ranhojič ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ranhojič na Youtube

Zkusit najít frázi Ranhojič ve Wikipedii

Vyhledat termín Ranhojič ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ranhojič například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Ranhojič, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ranhojič? Kdo to byl Ranhojič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ranhojič? Definice pojmu Ranhojič je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Ranhojič i v jiné sekci než je kategorie historie.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.