Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Otaku? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zápočet? Rozumíte pojmu Yolo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Almanach? Znáte pojem Extravilán?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, lexikon, význam, formulace, popis, co je to Otaku?, kdo to je, etymologie, slovo, odborný výraz, synonymum, význam slova, záliby, wiki, Otaku

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Otaku ve Wikislovníku

Najít pojem Otaku na Google.cz

Najít slovo Otaku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Otaku ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otaku

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku je v kategorii záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Otaku i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.