Kdo je to?
Kdo je to Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otaku? Lidé, záliby

Otaku

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otaku? Lidé, záliby

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zrcadlovka? Pamatujete si definici pojmu Lilek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bakterie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekoturistika?

Klíčová slova: termín, lexikon, etymologie, odborný výraz, slovo, záliby, Otaku, přesný výraz, popis, pojem, wikipedie, synonymum, přesný význam, formulace, Otaku, význam slova

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Otaku v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Otaku na Google.cz

Zkusit najít termín Otaku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Otaku ve Wikislovníku

Hledat výraz Otaku ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Otaku ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Otaku, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku patří do sekce Záliby

Text vytvořen pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete též zkusit najít informace výraz, text, termín, pojem např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Záliby).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.