Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Definici slova Otaku můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zápočet? Víte co je Keylogger? Vzpomněli byste si co znamená slovo Almanach? Vzpomněli byste si co označuje výraz Těžiště?

Klíčová slova: pojem, slovo, přesný výraz, význam, formulace, vysvětlení, termín, wiki, kdo to je, co znamená, etymologie, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, heslo, záliby

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Otaku na Youtube

Najít slovo Otaku na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Otaku ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Otaku ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Otaku, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku se nachází v sekci záliby. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.