Kdo je to?
Kdo je to Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Co znamená a jaký je význam slova Otaku?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otaku? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Otaku? s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zápočet? Víte, co je to Spirulina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Les? Rozumíte pojmu Panna cotta?

Klíčová slova: Otaku, heslo, vysvětlení, informace, etymologie, odborný výraz, záliby, význam, definice, termín, co znamená, wiki, přesný výraz, lexikon, popis, formulace

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Otaku

Hledat videa s názvem Otaku na Youtube

Zkusit najít frázi Otaku ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Otaku ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Otaku ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Otaku na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Otaku? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku je v sekci Záliby

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.