Kdo je to?
Kdo je to Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Co znamená a jaký je význam slova Otaku?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Otaku? Lidé, záliby

Uvedený text s definicí slova Otaku můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Zápočet? Znáte termín Zelená káva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Betlémská hvězda? Víte, co je to Capín?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, popis, synonymum, odborný výraz, formulace, slovo, záliby, pojem, vysvětlení, lexikon, Otaku, co znamená, termín, význam, wiki

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Otaku ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Otaku ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Otaku ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Otaku ve Wikislovníku

Hledat pojem Otaku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Otaku, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku je v sekci Záliby

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat informace výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Otaku i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.