Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Otaku s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Defragmentace? Vzpomněli byste si co označuje výraz APN? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meditace? Znáte termín Hypertenze?

Klíčová slova: informace, popis, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je, formulace, wiki, přesný význam, význam, slovo, kdo je Otaku?, záliby, vysvětlení, význam slova, heslo, definice

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Otaku ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Otaku ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Otaku ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Otaku ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Otaku? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku je v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Otaku hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.