Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Otaku? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Geek? Víte, co je to Dělená strava? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přísudek? Rozumíte pojmu Poločas rozpadu?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, lexikon, definice, význam, heslo, kdo to je, odborný výraz, pojem, Otaku, přesný výraz, etymologie, co je to Otaku?, popis, informace, význam slova

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Otaku doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Otaku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Otaku ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Otaku ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Otaku ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Otaku? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Otaku v jiné sekci než záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.