Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Otaku se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Geek? Znáte definici termínu Loden? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přísudek? Pamatujete si definici pojmu Erasmus?

Klíčová slova: význam slova, informace, význam, původ slova, synonymum, význam pojmu, co je to Otaku?, etymologie, slovo, vysvětlení, pojem, wiki, Otaku, co znamená, přesný výraz, lexikon

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Otaku

Hledejte bez špehování slovo Otaku ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Otaku v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Otaku ve Wikipedii

Najít výraz Otaku ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Otaku, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Otaku i v jiné kategorii než je sekce záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.