Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Otaku? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Defragmentace? Pamatujete si definici pojmu Čatní? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meditace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Determinant?

Klíčová slova: etymologie, kdo to je, informace, lexikon, kdo je Otaku?, popis, popis, odborný výraz, co znamená, definice, heslo, wiki, význam pojmu, termín, přesný výraz, záliby

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Otaku ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Otaku ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Otaku na Youtube

Vyhledat pojem Otaku na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Otaku, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku se nachází v sekci záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.