Kdo je to?
Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Kdo je to Otaku?

Jaký je význam slova Otaku? Co to znamená?

Otaku je výraz z japonského slangu, kterým je označován velmi horlivý fanoušek určitého hobby. Podle spojení s dalším slovem se rozlišuje anime otaku, tedy člověk sledující až několik dní bez přestání animované filmy a seriály, či manga otaku, který je posedlý kreslenými novelami, pasokon nebo gému otaku, což jsou příznivci PC a hráči počítačových her.
Existují i další druhy otaku, například nadšenci různých idolů, vojenští nadšenci, příznivci hudby a dalších koníčků.Kdo je to, byl Otaku? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Otaku? Lidé, záliby

Budeme rádi, pokud budete definici slova Otaku sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Defragmentace? Rozumíte pojmu Akcelerace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Meditace? Znáte pojem Trombóza?

Klíčová slova: význam pojmu, Otaku, popis, lexikon, co je to Otaku?, záliby, význam, přesný výraz, definice, původ slova, pojem, synonymum, termín, wiki, co znamená, informace

Pojem Otaku je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Otaku zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Otaku ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Otaku ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Otaku na Youtube

Najít slovo Otaku na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Otaku například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Otaku

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Otaku? Kdo to byl Otaku? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Otaku? Definice pojmu Otaku patří do sekce záliby. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.