Kdo je to?
Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Kdo je to Slender Man?

Jaký je význam slova Slender Man? Co to znamená?

Slender Man je fiktivní postava. Která se kromě jiného vyskytuje i v počítačových hrách. Nosí černý oblek a říká se o něm, že nemá obličej. Může mít různý počet rukou, které podle potřeby prodlužuje. Z chycených obětí vysává energii a zabíjí je. Nechodí po zemi, lehce se vznáší a nezanechá tak stopy.
Slender Man se objevuje hlavně v noci, často ho vidí umírající lidé nebo malé děti, které děsí až do té míry, že mohou ztratit rozum.Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Slender Man? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hematologie? Znáte pojem Rozeta? Víte co je Casus belli? Vzpomenete si na definici slova Streptokok?

Klíčová slova: wiki, původ slova, popis, heslo, význam, přesný význam, vysvětlení, formulace, slovo, co znamená, popis, synonymum, přesný výraz, fikce, etymologie, význam slova

Pojem Slender Man je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Slender Man ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Slender Man na Youtube

Hledat slovo Slender Man ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Slender Man ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Slender Man například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Slender Man

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Slender Man? Kdo to byl Slender Man? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slender Man? Definice pojmu Slender Man patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.