Kdo je to?
Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Kdo je to Slender Man?

Jaký je význam slova Slender Man? Co to znamená?

Slender Man je fiktivní postava. Která se kromě jiného vyskytuje i v počítačových hrách. Nosí černý oblek a říká se o něm, že nemá obličej. Může mít různý počet rukou, které podle potřeby prodlužuje. Z chycených obětí vysává energii a zabíjí je. Nechodí po zemi, lehce se vznáší a nezanechá tak stopy.
Slender Man se objevuje hlavně v noci, často ho vidí umírající lidé nebo malé děti, které děsí až do té míry, že mohou ztratit rozum.Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Slender Man s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Hematologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Akreditiv? Víte co je Casus belli? Víte co je Brť?

Klíčová slova: slovo, formulace, přesný význam, kdo je Slender Man?, co znamená, původ slova, vysvětlení, význam, etymologie, význam slova, termín, popis, synonymum, popis, význam pojmu, wiki

Pojem Slender Man je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Slender Man ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Slender Man ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Slender Man ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Slender Man ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slender Man například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Slender Man? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Slender Man? Kdo to byl Slender Man? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slender Man? Definice pojmu Slender Man je v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Slender Man v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.