Kdo je to?
Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Kdo je to Slender Man?

Jaký je význam slova Slender Man? Co to znamená?

Slender Man je fiktivní postava. Která se kromě jiného vyskytuje i v počítačových hrách. Nosí černý oblek a říká se o něm, že nemá obličej. Může mít různý počet rukou, které podle potřeby prodlužuje. Z chycených obětí vysává energii a zabíjí je. Nechodí po zemi, lehce se vznáší a nezanechá tak stopy.
Slender Man se objevuje hlavně v noci, často ho vidí umírající lidé nebo malé děti, které děsí až do té míry, že mohou ztratit rozum.Kdo je to, byl Slender Man? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Slender Man? Lidé, fikce

Definici slova Slender Man můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Amygdala? Rozumíte pojmu Kružba? Víte co je Karenční doba? Znáte pojem THAWTE?

Klíčová slova: wiki, kdo to je, fikce, popis, formulace, slovo, informace, synonymum, význam slova, heslo, lexikon, etymologie, kdo je Slender Man?, přesný výraz, definice, odborný výraz

Pojem Slender Man je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Slender Man doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Slender Man ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Slender Man ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Slender Man ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Slender Man ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Slender Man například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Slender Man? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Slender Man? Kdo to byl Slender Man? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slender Man? Definice pojmu Slender Man se nachází v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.