Kdo je to?
Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Kdo je to Andrew Stroehlein?

Jaký je význam slova Andrew Stroehlein? Co to znamená?

Andrew Stroehlein je novinář, redaktor a mediální pracovník, který je znám svými komentáři a glosami k nejrůznějšímu politickému dění a společenským událostem jak v České republice, tak ve světě. Své články uveřejňuje především v Britských listech a na svém blogu a vystupuje s komentáři i v televizi a dalších médiích.
Je redaktorem týdeníku Central Europe Review, kde se zaměřuje především na politická témata a událost z oblasti kultury. Andrew Stroehlein pracuje také jako mediální ředitel organizace Human Rights Watch v Bruselu.Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Líbí se vám definice kdo je to Andrew Stroehlein? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Webhosting? Vzpomněli byste si na význam slova Zakázané uvolnění? Pamatujete si definici pojmu Astigmatismus? Znáte definici termínu Moučnice?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, co je to Andrew Stroehlein?, Andrew Stroehlein, přesný význam, wiki, lexikon, význam, popis, co znamená, heslo, původ slova, popis

Pojem Andrew Stroehlein je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Andrew Stroehlein na Google.cz

Hledat termín Andrew Stroehlein ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Andrew Stroehlein na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrew Stroehlein ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrew Stroehlein například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Andrew Stroehlein, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Andrew Stroehlein? Kdo to byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andrew Stroehlein? Definice pojmu Andrew Stroehlein je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Andrew Stroehlein i v jiné sekci než je kategorie novináři.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?