Kdo je to?
Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Kdo je to Andrew Stroehlein?

Jaký je význam slova Andrew Stroehlein? Co to znamená?

Andrew Stroehlein je novinář, redaktor a mediální pracovník, který je znám svými komentáři a glosami k nejrůznějšímu politickému dění a společenským událostem jak v České republice, tak ve světě. Své články uveřejňuje především v Britských listech a na svém blogu a vystupuje s komentáři i v televizi a dalších médiích.
Je redaktorem týdeníku Central Europe Review, kde se zaměřuje především na politická témata a událost z oblasti kultury. Andrew Stroehlein pracuje také jako mediální ředitel organizace Human Rights Watch v Bruselu.Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Definici slova Andrew Stroehlein můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Webhosting? Rozumíte pojmu Usedlost? Pamatujete si definici pojmu Astigmatismus? Znáte pojem Anestezie?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Andrew Stroehlein?, informace, Andrew Stroehlein, novináři, popis, formulace, wiki, význam pojmu, slovo, synonymum, přesný význam, co znamená, heslo, význam, pojem

Pojem Andrew Stroehlein je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Andrew Stroehlein ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrew Stroehlein ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Andrew Stroehlein ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Andrew Stroehlein ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrew Stroehlein například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Andrew Stroehlein

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Andrew Stroehlein? Kdo to byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andrew Stroehlein? Definice pojmu Andrew Stroehlein patří do sekce novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než novináři.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?