Kdo je to?
Kdo je to Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Kdo je to Andrew Stroehlein?

Jaký je význam slova Andrew Stroehlein? Co to znamená?

Andrew Stroehlein je novinář, redaktor a mediální pracovník, který je znám svými komentáři a glosami k nejrůznějšímu politickému dění a společenským událostem jak v České republice, tak ve světě. Své články uveřejňuje především v Britských listech a na svém blogu a vystupuje s komentáři i v televizi a dalších médiích.
Je redaktorem týdeníku Central Europe Review, kde se zaměřuje především na politická témata a událost z oblasti kultury. Andrew Stroehlein pracuje také jako mediální ředitel organizace Human Rights Watch v Bruselu.Kdo je to Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Budeme rádi, pokud budete definici slova Andrew Stroehlein sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Submisivita? Znáte pojem Sladěnka? Pamatujete si definici pojmu Osciloskop? Vzpomenete si na definici slova Discord?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, význam, vysvětlení, heslo, definice, informace, přesný význam, Andrew Stroehlein, pojem, synonymum, význam slova, novináři, termín, slovo, význam pojmu

Pojem Andrew Stroehlein je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Andrew Stroehlein na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Andrew Stroehlein ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Andrew Stroehlein na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrew Stroehlein ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Andrew Stroehlein ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrew Stroehlein například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Andrew Stroehlein, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Andrew Stroehlein? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andrew Stroehlein? Definice pojmu Andrew Stroehlein je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Andrew Stroehlein hledat i v jiných kategoriích (než novináři).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?