Kdo je to?
Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Kdo je to Andrew Stroehlein?

Jaký je význam slova Andrew Stroehlein? Co to znamená?

Andrew Stroehlein je novinář, redaktor a mediální pracovník, který je znám svými komentáři a glosami k nejrůznějšímu politickému dění a společenským událostem jak v České republice, tak ve světě. Své články uveřejňuje především v Britských listech a na svém blogu a vystupuje s komentáři i v televizi a dalších médiích.
Je redaktorem týdeníku Central Europe Review, kde se zaměřuje především na politická témata a událost z oblasti kultury. Andrew Stroehlein pracuje také jako mediální ředitel organizace Human Rights Watch v Bruselu.Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Andrew Stroehlein? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sarkasmus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Draslík? Pamatujete si definici pojmu Oligopol? Víte co je Metastáza?

Klíčová slova: popis, informace, definice, popis, etymologie, co znamená, Andrew Stroehlein, lexikon, význam slova, kdo je Andrew Stroehlein?, přesný výraz, termín, odborný výraz, novináři, přesný význam, původ slova

Pojem Andrew Stroehlein je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Andrew Stroehlein ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Andrew Stroehlein na Youtube

Zkusit najít Andrew Stroehlein ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Andrew Stroehlein ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrew Stroehlein například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Andrew Stroehlein

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Andrew Stroehlein? Kdo to byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andrew Stroehlein? Definice pojmu Andrew Stroehlein je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Andrew Stroehlein i v jiných kategoriích (než novináři).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?