Kdo je to?
Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Kdo je to Andrew Stroehlein?

Jaký je význam slova Andrew Stroehlein? Co to znamená?

Andrew Stroehlein je novinář, redaktor a mediální pracovník, který je znám svými komentáři a glosami k nejrůznějšímu politickému dění a společenským událostem jak v České republice, tak ve světě. Své články uveřejňuje především v Britských listech a na svém blogu a vystupuje s komentáři i v televizi a dalších médiích.
Je redaktorem týdeníku Central Europe Review, kde se zaměřuje především na politická témata a událost z oblasti kultury. Andrew Stroehlein pracuje také jako mediální ředitel organizace Human Rights Watch v Bruselu.Kdo je to, byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Andrew Stroehlein? Lidé, novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Andrew Stroehlein s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sarkasmus? Rozumíte pojmu Pašijový týden? Pamatujete si definici pojmu Oligopol? Znáte pojem Napoleonský komplex?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, co je to Andrew Stroehlein?, přesný význam, termín, definice, popis, slovo, novináři, wiki, formulace, vysvětlení, popis, pojem, informace, význam

Pojem Andrew Stroehlein je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Andrew Stroehlein ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Andrew Stroehlein na Youtube

Vyhledat pojem Andrew Stroehlein ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Andrew Stroehlein ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Andrew Stroehlein například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Andrew Stroehlein? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Andrew Stroehlein? Kdo to byl Andrew Stroehlein? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Andrew Stroehlein? Definice pojmu Andrew Stroehlein se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než novináři.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?