Kdo je to?
Kdo je to, byl Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gabaj? Lidé, náboženství

Kdo je to Gabaj?

Co znamená a jaký je význam slova Gabaj?

Gabaj je člověk spojený s péčí o synagogu. Její správce, popřípadě pokladník. V minulosti se jednalo o výkon výběru poplatků a daní pro celou židovskou obec.
Současní gabajové jsou voleni, u některých synagog tyto práce vykonávají dva gabajové. Může se jednat o staršího a mladšího správce nebo správce a jeho zástupce. Samo pojmenování pochází z hebrejštiny.Kdo je to, byl Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gabaj? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Gabaj? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Terina? Vzpomenete si na definici slova Astigmatismus? Vzpomněli byste si na význam slova Anime? Vzpomněli byste si na význam slova Tepelné čerpadlo?

Klíčová slova: wiki, popis, význam pojmu, co znamená, význam, synonymum, definice, vysvětlení, termín, odborný výraz, co je to Gabaj?, pojem, kdo je Gabaj?, význam slova, heslo, lexikon

Pojem Gabaj je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Gabaj ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Gabaj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gabaj ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Gabaj ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabaj například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Gabaj? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gabaj? Kdo to byl Gabaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gabaj? Definice pojmu Gabaj je v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojem plugin nebo chipset?