Kdo je to?
Kdo je to Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gabaj? Lidé, náboženství

Kdo je to Gabaj?

Co znamená a jaký je význam slova Gabaj?

Gabaj je člověk spojený s péčí o synagogu. Její správce, popřípadě pokladník. V minulosti se jednalo o výkon výběru poplatků a daní pro celou židovskou obec.
Současní gabajové jsou voleni, u některých synagog tyto práce vykonávají dva gabajové. Může se jednat o staršího a mladšího správce nebo správce a jeho zástupce. Samo pojmenování pochází z hebrejštiny.Kdo je to Gabaj? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gabaj? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gabaj se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Kyčelník? Vzpomněli byste si na význam slova Karbon? Vzpomněli byste si na význam slova Aronie? Znáte definici termínu Domicil?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, Gabaj, heslo, přesný výraz, definice, formulace, lexikon, vysvětlení, Gabaj, synonymum, etymologie, původ slova, termín, wikipedie, informace

Pojem Gabaj je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Gabaj lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Gabaj ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Gabaj ve Wikislovníku

Hledat slovo Gabaj ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Gabaj na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabaj například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Gabaj? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Gabaj? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gabaj? Definice pojmu Gabaj je v kategorii Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Gabaj hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojem plugin nebo chipset?