Kdo je to?
Kdo je Filip Hronek? Životopis Filip Hronek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Filip Hronek

Kdo je Filip Hronek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Filip Hronek, zvaný také Hroňas, je hokejový obránce. Jeho hokejové začátky jsou spojeny s HC VCES Hradec Králové, kde hrál jako mladší dorostenec. Společně s týmem juniorů postoupl do extraligy a poprvé si zahrál za A tým. Ve Finsku v roce 2016 skončil na juniorském mistrovství světa na 5. příčce.
O rok později draftovna MSal Filipa Hronka tým NHL Detroit Red Wings. V další sezóně byl obráncem mužstva Saginaw Spirit a Grand Rapids Griffins. Filip Hronek byl v roce 2018 nominován do týmu na MS v Dánsku a v roce 2019 na Slovensku.Kdo je Filip Hronek? Životopis Filip Hronek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Filip Hronek

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1997
Místo narození: Hradec Králové

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Filip Hronek sdílet s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Evaluace? Víte co je Bronz? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žánr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komprese?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, Filip Hronek, lexikon, sport, sport, kdo je Filip Hronek?, biografie, wikipedie, wiki, informace, kde se narodil Filip Hronek?, život, místo narození, datum narození, Filip Hronek

Pojem Filip Hronek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Filip Hronek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Filip Hronek ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Filip Hronek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Filip Hronek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Filip Hronek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Filip Hronek například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Filip Hronek

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Filip Hronek? Kdy se narodil Filip Hronek? Kde se narodil Filip Hronek? Filip Hronek se nachází v sekci Sport

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Filip Hronek dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Filip Hronek i v jiné kategorii než je sport.