Kdo je to?
Kdo je Filip Hronek? Životopis Filip Hronek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Filip Hronek?

Kdo je Filip Hronek? Životopis, informace, biografie, sport

Filip Hronek, zvaný také Hroňas, je hokejový obránce. Jeho hokejové začátky jsou spojeny s HC VCES Hradec Králové, kde hrál jako mladší dorostenec. Společně s týmem juniorů postoupl do extraligy a poprvé si zahrál za A tým. Ve Finsku v roce 2016 skončil na juniorském mistrovství světa na 5. příčce.
O rok později draftovna MSal Filipa Hronka tým NHL Detroit Red Wings. V další sezóně byl obráncem mužstva Saginaw Spirit a Grand Rapids Griffins. Filip Hronek byl v roce 2018 nominován do týmu na MS v Dánsku a v roce 2019 na Slovensku.Kdo je Filip Hronek? Životopis Filip Hronek, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Filip Hronek

Národnost: česká
Datum narození: 2.11.1997
Místo narození: Hradec Králové

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filip Hronek s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Bonmot? Víte, co je to ICT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Armagedon? Rozumíte pojmu Sandbox?

Klíčová slova: Filip Hronek, osobnost, wikipedie, Filip Hronek, narození, kdy se narodil Filip Hronek?, osobnosti, biografie, kde se narodil Filip Hronek?, život, wiki, sport, kdo je Filip Hronek?, vysvětlení, popis, zajímavosti

Pojem Filip Hronek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Filip Hronek

Vyhledat výraz Filip Hronek na Google.cz

Hledat slovo Filip Hronek ve Wikipedii

Vyhledat heslo Filip Hronek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Filip Hronek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Filip Hronek například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Filip Hronek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Filip Hronek? Kdy se narodil Filip Hronek? Kde se narodil Filip Hronek? Filip Hronek je v kategorii Sport

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Filip Hronek např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Filip Hronek i v jiné kategorii než je sport.