Kdo je to?
Kdo je to, byl Subdodavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Subdodavatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Subdodavatel?

Jaký je význam slova Subdodavatel? Co to znamená?

Subdodavatel je ten subjekt, který dodává nějaký výrobek, službu nebo zboží výrobci nebo jinému dodavateli. Může jít o spolupráci mezi podniky, organizacemi nebo jednotlivci. Většinou se jedná o dílčí dodávky, které se poskytují jinému subjektu pro kompletaci.
Termín subdodavatel se často objevuje v souvislosti s veřejnými zakázkami a v právním posouzení zodpovědnosti, kde jsou přesně popsány podmínky pro využití subdodavatele a jeho zodpovědnost.Kdo je to, byl Subdodavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Subdodavatel? Lidé, podnikání

Tento text (Subdodavatel) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sčítanec? Znáte pojem Tygří ořech? Pamatujete si definici pojmu Poslední zvonění? Vzpomenete si na definici slova Epsomská sůl?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo je Subdodavatel?, formulace, co znamená, pojem, termín, synonymum, co je to Subdodavatel?, původ slova, etymologie, popis, definice, kdo to je, přesný výraz, význam pojmu, Subdodavatel

Pojem Subdodavatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Subdodavatel na Youtube

Zkusit najít slovo Subdodavatel ve Wikislovníku

Hledat výraz Subdodavatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Subdodavatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Subdodavatel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Subdodavatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Subdodavatel? Kdo to byl Subdodavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Subdodavatel? Definice pojmu Subdodavatel je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Subdodavatel i v jiné sekci než je kategorie podnikání.