Kdo je to?
Kdo je to Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Horský vůdce? Lidé, profese

Kdo je to Horský vůdce?

Jaký je význam slova Horský vůdce? Co to znamená?

Horský vůdce je profesionální horolezec, který většinou za úplatu provází horolezce a vysokohorské turisty po horách. Horský vůdce má dostatek znalostí a zkušeností s místními podmínkami a tím zajišťuje bezpečnost klientů a úspěšný výstup. Některé oblasti je zakázáno navštěvovat bez doprovodu horského vůdce. Příkladem je výstup na nejvyšší horu Slovenska - Gerlachovský štít.Kdo je to Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Horský vůdce? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Horský vůdce můžete samozřejmě sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Hematologie? Pamatujete si definici pojmu Depilátor? Znáte termín Profylaxe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glamour?

Klíčová slova: lexikon, slovo, termín, Horský vůdce, význam, informace, přesný význam, etymologie, odborný výraz, profese, co znamená, pojem, heslo, význam slova, wiki, popis

Pojem Horský vůdce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Horský vůdce ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Horský vůdce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Horský vůdce ve Wikipedii

Hledat heslo Horský vůdce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Horský vůdce na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Horský vůdce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Horský vůdce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Horský vůdce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horský vůdce? Definice pojmu Horský vůdce je v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Horský vůdce i v jiné kategorii než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.