Kdo je to?
Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Kdo je to Horský vůdce?

Jaký je význam slova Horský vůdce? Co to znamená?

Horský vůdce je profesionální horolezec, který většinou za úplatu provází horolezce a vysokohorské turisty po horách. Horský vůdce má dostatek znalostí a zkušeností s místními podmínkami a tím zajišťuje bezpečnost klientů a úspěšný výstup. Některé oblasti je zakázáno navštěvovat bez doprovodu horského vůdce. Příkladem je výstup na nejvyšší horu Slovenska - Gerlachovský štít.Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Horský vůdce? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mobogenie? Znáte pojem Živá čokoláda? Znáte termín Reiki? Vzpomenete si na definici slova Podmiňovací způsob?

Klíčová slova: kdo to je, kdo je Horský vůdce?, heslo, termín, přesný výraz, popis, význam pojmu, informace, synonymum, slovo, přesný význam, profese, lexikon, vysvětlení, formulace, wiki

Pojem Horský vůdce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Horský vůdce ve vyhledávači Qwant

Najít termín Horský vůdce ve Wikipedii

Najít pojem Horský vůdce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Horský vůdce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Horský vůdce například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Horský vůdce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Horský vůdce? Kdo to byl Horský vůdce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horský vůdce? Definice pojmu Horský vůdce je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.