Kdo je to?
Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Kdo je to Horský vůdce?

Jaký je význam slova Horský vůdce? Co to znamená?

Horský vůdce je profesionální horolezec, který většinou za úplatu provází horolezce a vysokohorské turisty po horách. Horský vůdce má dostatek znalostí a zkušeností s místními podmínkami a tím zajišťuje bezpečnost klientů a úspěšný výstup. Některé oblasti je zakázáno navštěvovat bez doprovodu horského vůdce. Příkladem je výstup na nejvyšší horu Slovenska - Gerlachovský štít.Kdo je to, byl Horský vůdce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Horský vůdce? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Horský vůdce? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hematologie? Pamatujete si definici pojmu Biomasa? Znáte termín Youtube? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trvalé bydliště?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, profese, lexikon, synonymum, heslo, odborný výraz, etymologie, původ slova, kdo je Horský vůdce?, co znamená, formulace, wiki, význam slova, vysvětlení, definice

Pojem Horský vůdce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Horský vůdce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Horský vůdce ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Horský vůdce na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Horský vůdce ve Wikimedia Commons

Najít heslo Horský vůdce ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Horský vůdce například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Horský vůdce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Horský vůdce? Kdo to byl Horský vůdce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Horský vůdce? Definice pojmu Horský vůdce se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.