Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdovec?

Jaký je význam slova Vdovec? Co to znamená?

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov.Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vdovec? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Osteoporóza? Znáte pojem Adorace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ležák? Vzpomenete si na definici slova Buržoazie?

Klíčová slova: Vdovec, formulace, heslo, wiki, význam, co znamená, etymologie, popis, synonymum, slovo, význam pojmu, přesný význam, vztahy, význam slova, kdo to je, definice

Pojem Vdovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Vdovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Vdovec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Vdovec ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Vdovec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdovec například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Vdovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vdovec? Kdo to byl Vdovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdovec? Definice pojmu Vdovec je v sekci vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?