Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdovec?

Jaký je význam slova Vdovec? Co to znamená?

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov.Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vdovec? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Glosa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Quinoa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špýchar? Víte co je Škrob?

Klíčová slova: wiki, kdo je Vdovec?, přesný význam, Vdovec, informace, pojem, lexikon, popis, termín, definice, přesný výraz, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, heslo, původ slova

Pojem Vdovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Vdovec na Google.cz

Hledat pojem Vdovec ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Vdovec ve Wikislovníku

Najít slovo Vdovec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdovec například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Vdovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vdovec? Kdo to byl Vdovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdovec? Definice pojmu Vdovec je v sekci vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?