Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdovec?

Jaký je význam slova Vdovec? Co to znamená?

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov.Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Vdovec se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Glosa? Znáte termín Krav maga? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špýchar? Víte, co je to Skóre?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, slovo, kdo je Vdovec?, význam, význam slova, přesný význam, synonymum, definice, heslo, co je to Vdovec?, vztahy, popis, původ slova, Vdovec, co znamená

Pojem Vdovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Vdovec ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vdovec na Youtube

Zkusit najít frázi Vdovec na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vdovec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdovec například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vdovec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vdovec? Kdo to byl Vdovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdovec? Definice pojmu Vdovec je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vdovec v jiné sekci než vztahy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?