Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdovec?

Jaký je význam slova Vdovec? Co to znamená?

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov.Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Definici slova Vdovec můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu OSVČ? Víte, co je to Fusilli? Vzpomněli byste si co označuje výraz Novičok? Rozumíte pojmu Lichva?

Klíčová slova: kdo je Vdovec?, co je to Vdovec?, slovo, lexikon, Vdovec, význam, vztahy, heslo, synonymum, co znamená, definice, pojem, etymologie, formulace, přesný význam, kdo to je

Pojem Vdovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Vdovec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Vdovec ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vdovec ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Vdovec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdovec například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Vdovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vdovec? Kdo to byl Vdovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdovec? Definice pojmu Vdovec se nachází v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, text, definici, třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Vdovec i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?