Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdovec?

Jaký je význam slova Vdovec? Co to znamená?

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov.Kdo je to, byl Vdovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdovec? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Vdovec? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu OSVČ? Vzpomenete si na definici slova Erysipel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Novičok? Vzpomněli byste si na význam slova Habakuk?

Klíčová slova: odborný výraz, etymologie, přesný význam, význam pojmu, Vdovec, vztahy, co je to Vdovec?, popis, pojem, definice, heslo, popis, informace, termín, kdo je Vdovec?, lexikon

Pojem Vdovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Vdovec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Vdovec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Vdovec na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Vdovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdovec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vdovec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vdovec? Kdo to byl Vdovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdovec? Definice pojmu Vdovec je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Vdovec hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?