Kdo je to?
Kdo je to Julianne Moore? Životopis Julianne Moore, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Julianne Moore?

Kdo je to Julianne Moore? Stručný životopis

Julianne Moore, původně Julie Anne Smith je jednou ze známých oscarových hereček. Původně chtěla být doktorkou, ale po účinkování ve školních představeních se rozhodla pro studium dramatického umění na Bostonské univerzitě. K jejím nejznámějším rolím patří hlavní ženská role ve filmu Hannibal, paleontoložka ve Ztraceném světě: Jurský park.
Výborné a oceněné výkony podala Julianne Moore ve filmech Next, Hodiny, Pořád jsem to já, Prostřihy, Prezidentské volby a další.Kdo je to Julianne Moore? Životopis Julianne Moore, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Julianne Moore

Národnost: USA
Datum narození: 3. prosince 1960
Místo narození: Fayetteville

Tento text (Julianne Moore) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gospel? Vzpomenete si na definici slova Zádušní mše? Znáte definici termínu Habakuk? Vzpomněli byste si na význam slova Reálná mzda?

Klíčová slova: kdo je Julianne Moore?, synonymum, vysvětlení, definice, lexikon, přesný význam, pojem, formulace, význam pojmu, herectví, heslo, popis, význam slova, informace, termín, původ slova

Pojem Julianne Moore je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Julianne Moore ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Julianne Moore v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Julianne Moore na Youtube

Vyhledat termín Julianne Moore ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Julianne Moore například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Julianne Moore?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Julianne Moore? Kdo to byl Julianne Moore? Kdy se narodil Julianne Moore? Kde se narodil Julianne Moore? Julianne Moore je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Julianne Moore řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julianne Moore i v jiné kategorii než je herectví.