Kdo je to?
Kdo je Julianne Moore? Životopis Julianne Moore, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Julianne Moore

Kdo je Julianne Moore? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Julianne Moore, původně Julie Anne Smith je jednou ze známých oscarových hereček. Původně chtěla být doktorkou, ale po účinkování ve školních představeních se rozhodla pro studium dramatického umění na Bostonské univerzitě. K jejím nejznámějším rolím patří hlavní ženská role ve filmu Hannibal, paleontoložka ve Ztraceném světě: Jurský park.
Výborné a oceněné výkony podala Julianne Moore ve filmech Next, Hodiny, Pořád jsem to já, Prostřihy, Prezidentské volby a další.Kdo je Julianne Moore? Životopis Julianne Moore, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Julianne Moore

Národnost: americká
Datum narození: 3. prosince 1960
Místo narození: Fort Bragg, Severní Karolína, USA

Popis osobnosti Julianne Moore můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Anime? Vzpomněli byste si na význam slova Škrabák? Znáte definici termínu Vesmír? Znáte definici termínu Presbyopie?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Julianne Moore?, kdo je Julianne Moore?, biografie, popis, Julianne Moore, wiki, vysvětlení, narození, herectví, život, datum narození, osobnosti, informace, wikipedie, lexikon

Pojem Julianne Moore je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Julianne Moore ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Julianne Moore ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Julianne Moore na Google.cz

Vyhledat termín Julianne Moore ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Julianne Moore ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Julianne Moore například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Julianne Moore?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Julianne Moore? Kdy se narodila Julianne Moore? Kde se narodila Julianne Moore? Julianne Moore patří do kategorie Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Julianne Moore například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julianne Moore i v jiné kategorii než je herectví.