Kdo je to?
Kdo je Julianne Moore? Životopis Julianne Moore, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Julianne Moore?

Kdo je Julianne Moore? Životopis, informace, biografie, herectví

Julianne Moore, původně Julie Anne Smith je jednou ze známých oscarových hereček. Původně chtěla být doktorkou, ale po účinkování ve školních představeních se rozhodla pro studium dramatického umění na Bostonské univerzitě. K jejím nejznámějším rolím patří hlavní ženská role ve filmu Hannibal, paleontoložka ve Ztraceném světě: Jurský park.
Výborné a oceněné výkony podala Julianne Moore ve filmech Next, Hodiny, Pořád jsem to já, Prostřihy, Prezidentské volby a další.Kdo je Julianne Moore? Životopis Julianne Moore, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Julianne Moore

Národnost: americká
Datum narození: 3. prosince 1960
Místo narození: Fort Bragg, Severní Karolína, USA

Tento text (Julianne Moore) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Gospel? Vzpomenete si na definici slova Brzlík? Znáte definici termínu Lomený oblouk? Vzpomněli byste si na význam slova Krendle?

Klíčová slova: biografie, zajímavosti, lexikon, životopis, Julianne Moore, kde se narodila Julianne Moore?, Julianne Moore, wiki, místo narození, národnost, vysvětlení, herectví, herectví, wikipedie, datum narození, život

Pojem Julianne Moore je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem Julianne Moore ve Wikislovníku

Zkusit najít Julianne Moore ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Julianne Moore ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Julianne Moore ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Julianne Moore ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Julianne Moore například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Julianne Moore?

Nyní již víte Kdo je to Julianne Moore? Kdy se narodila Julianne Moore? Kde se narodila Julianne Moore? Julianne Moore se nachází v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Julianne Moore řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Julianne Moore i v jiné kategorii než je herectví.