Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Kdo je to Spotter?

Jaký je význam slova Spotter? Co to znamená?

Spotter je člověk vycvičený k tomu, aby se speciálně na něco zaměřoval, dá se říci, že spotter je totéž co pozorovatel. Např. v armádě je spotter členem týmu ostřelovačů, ale pojem spotter může souviset i třeba s pozorováním počasí a některých konkrétních meteorologických jevů, např. bouřek, tornád apod.Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spotter s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zoom? Znáte termín Karnitin? Pamatujete si definici pojmu Zdymadlo? Víte, co je to Účetní závěrka?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, termín, přesný výraz, záliby, wiki, vysvětlení, kdo to je, slovo, definice, lexikon, heslo, etymologie, přesný význam, Spotter, původ slova

Pojem Spotter je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat termín Spotter ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Spotter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Spotter na Google.cz

Vyhledat pojem Spotter ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotter například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Spotter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Spotter? Kdo to byl Spotter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotter? Definice pojmu Spotter se nachází v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Spotter hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?