Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Kdo je to Spotter?

Jaký je význam slova Spotter? Co to znamená?

Spotter je člověk vycvičený k tomu, aby se speciálně na něco zaměřoval, dá se říci, že spotter je totéž co pozorovatel. Např. v armádě je spotter členem týmu ostřelovačů, ale pojem spotter může souviset i třeba s pozorováním počasí a některých konkrétních meteorologických jevů, např. bouřek, tornád apod.Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Definici slova Spotter můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zoom? Znáte definici termínu Plazma? Pamatujete si definici pojmu Zdymadlo? Pamatujete si definici pojmu Hypnóza?

Klíčová slova: termín, popis, kdo to je, přesný význam, lexikon, synonymum, kdo je Spotter?, co znamená, formulace, heslo, co je to Spotter?, odborný výraz, definice, záliby, slovo, wiki

Pojem Spotter je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Spotter lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Spotter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Spotter ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Spotter na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spotter ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotter například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Spotter, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spotter? Kdo to byl Spotter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotter? Definice pojmu Spotter se nachází v sekci záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?