Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Kdo je to Spotter?

Jaký je význam slova Spotter? Co to znamená?

Spotter je člověk vycvičený k tomu, aby se speciálně na něco zaměřoval, dá se říci, že spotter je totéž co pozorovatel. Např. v armádě je spotter členem týmu ostřelovačů, ale pojem spotter může souviset i třeba s pozorováním počasí a některých konkrétních meteorologických jevů, např. bouřek, tornád apod.Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Spotter? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zoom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gustin? Pamatujete si definici pojmu Crack? Znáte termín Skafocefalie?

Klíčová slova: termín, význam, slovo, význam pojmu, etymologie, synonymum, lexikon, kdo je Spotter?, co znamená, co je to Spotter?, význam slova, heslo, odborný výraz, informace, definice, popis

Pojem Spotter je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Spotter v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Spotter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Spotter ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Spotter ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spotter ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotter například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spotter

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Spotter? Kdo to byl Spotter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotter? Definice pojmu Spotter patří do sekce záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?