Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Kdo je to Spotter?

Jaký je význam slova Spotter? Co to znamená?

Spotter je člověk vycvičený k tomu, aby se speciálně na něco zaměřoval, dá se říci, že spotter je totéž co pozorovatel. Např. v armádě je spotter členem týmu ostřelovačů, ale pojem spotter může souviset i třeba s pozorováním počasí a některých konkrétních meteorologických jevů, např. bouřek, tornád apod.Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Spotter? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zirkon? Víte co je Jíška? Pamatujete si definici pojmu Perzekuce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Scénář?

Klíčová slova: význam, synonymum, přesný význam, slovo, co znamená, původ slova, termín, odborný výraz, vysvětlení, etymologie, definice, význam slova, wiki, popis, kdo je Spotter?, záliby

Pojem Spotter je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Spotter ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Spotter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Spotter ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Spotter na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotter například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Spotter, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Spotter? Kdo to byl Spotter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotter? Definice pojmu Spotter je v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie záliby.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?