Kdo je to?
Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Kdo je to Spotter?

Jaký je význam slova Spotter? Co to znamená?

Spotter je člověk vycvičený k tomu, aby se speciálně na něco zaměřoval, dá se říci, že spotter je totéž co pozorovatel. Např. v armádě je spotter členem týmu ostřelovačů, ale pojem spotter může souviset i třeba s pozorováním počasí a některých konkrétních meteorologických jevů, např. bouřek, tornád apod.Kdo je to, byl Spotter? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spotter? Lidé, záliby

Sdílejte tuto stránku se slovem Spotter s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zoom? Vzpomenete si na definici slova Čubrica? Pamatujete si definici pojmu Crack? Vzpomněli byste si na význam slova Inkluze?

Klíčová slova: kdo je Spotter?, synonymum, definice, přesný výraz, původ slova, význam pojmu, odborný výraz, popis, význam slova, lexikon, záliby, popis, pojem, termín, kdo to je, informace

Pojem Spotter je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Spotter ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Spotter v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Spotter ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Spotter ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Spotter například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Spotter? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Spotter? Kdo to byl Spotter? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spotter? Definice pojmu Spotter je v sekci záliby. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Spotter i v jiných kategoriích (než záliby).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?