Kdo je to?
Kdo je Petra Řehořková? Životopis Petra Řehořková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Petra Řehořková

Kdo je Petra Řehořková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Česká herečka a výživová poradkyně Petra Řehořková se narodila 29. dubna 1976 v Karlových Varech. Tam také vystudovala střední zdravotní školu v oboru zdravotní sestra. V roce 2013 získala bakalářský diplom, o dva roky později úspěšně ukončila i své magisterské studium. Tématem její bakalářské práce bylo Projekty „Zdravá výživa“ na základních školách jako prevence obezity dětí.
Petra Řehořková se jako host objevila v roce 2012 v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, v roce 2020 moderovala vlastní Petra Show a Na zdraví. Kromě moderování si Petra vyzkoušela také herectví. Zahrála si v dramatu Tomáše Magnuska a Alberta Vlka Stopy života, který je se svými 47 % hodnocen jako 890. nejhorší seriál vůbec. V roce 2019 získala roli také v rodinném dramatu Čechovi, který dosáhl až na smutných 17 %, a tím i na pozici 248. nejhoršího seriálu.
V roce 2018 natočila Řehořková hned dva filmy. Prvním z nich byla dramatická komedie Kluci z hor. Opět v režii Tomáše Magnuska. Za scénářem stál Jan Jurek a v hlavních rolích diváci viděli Jiřího Lábuse a Martina Dejdara. Druhým snímkem byla komedie Jak se moří revizoři v režii Evy Toulové. Kromě Řehořkové si v tomto skvostu zahrála také Dana Morávková, Aneta Vignerová, Jaroslav Smejkal a další. Podle portálu CSFD.cz se tento film těší hodnocení „pěkných“ 14 %, a je tak 128. nejhorším filmem.
Zahrála si také v dalších filmech režiséra Tomáše Magnuska Bastardi, Jedlíci aneb sto kilo lásky či Modelky s.r.o. Petra Řehořková je tak sice uváděna jako herečka, mezi jejími rolemi však žádné velké skvosty nenajdeme. Naštěstí herectví není jejím hlavním oborem.
Září zejména díky svému spojení s estetickou medicínou a s výživovým poradenstvím. Pravidelně navštěvuje televizní pořady jako Snídaně s Novou nebo Sama doma. V těchto relacích radí ženám, jak mají zhubnout, se zdravým životním stylem. Spolupracovala také na pořadech Nahá jsi krásná, Mladší o pár let nebo jste to, co jíte. Jako hosta ji mohou posluchači slyšet také na Frekvenci 1.
V roce 2002 si otevřela svůj první Salon Slunečnice v Odoleně Vodě, kde provozovala svůj speciálně navržený program na proštihlovacích stolech. Postupem času škálu svých přístrojů rozšiřovala. Založila Fitness Petra, kde předcvičovala aerobik, spinning, step aerobik aj. V té době byla sama se dvěma dětmi, dnes je matkou tří synů.
V roce 2006 se přesunula do Prahy, a kromě hubnutí se začala zaměřovat také na korektivní dermatologii, prevenci melanomu, zdravý životní styl a další kosmetické a beaty wellness zákroky. Kliniku, kterou v té době založila provozuje dodnes.
29. září 2008 se provdala za krále estetické medicíny Tomáše Řehořka.
V létě roku 2023 vyšla v médiích zpráva, že manžel Petry Řehořkové Tomáš Řehořek ve svých čtyřiačtyřiceti letech spáchal sebevraždu. Život si vzal oběšením a důvodem byly zřejmě dlouhodobé deprese. Navíc manželství Řehořkových údajně procházelo rozvodovým řízením. To však Petra důrazně odmítla.
Rozloučení s králem plastických klinik proběhlo 14. července 2023 a ani manželka Petra se obřadu v motolském krematoriu nezúčastnili. Sama Řehořková skončila kvůli kolapsu po nálezu mrtvého manžela v péči lékařů.Kdo je Petra Řehořková? Životopis Petra Řehořková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Petra Řehořková

Národnost: česká
Datum narození: 29. dubna 1976
Místo narození: Karlovy Vary

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petra Řehořková s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Kvantová fyzika? Rozumíte pojmu Marketing? Znáte termín Blahopřání? Znáte pojem FKSP?

Klíčová slova: herectví, narození, popis, wiki, datum narození, zajímavosti, životopis, Petra Řehořková, informace, biografie, vysvětlení, místo narození, život, lexikon, wikipedie, kde se narodila Petra Řehořková?

Pojem Petra Řehořková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Petra Řehořková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Petra Řehořková ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Petra Řehořková na Google.cz

Najít pojem Petra Řehořková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Petra Řehořková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Řehořková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Petra Řehořková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petra Řehořková? Kdy se narodila Petra Řehořková? Kde se narodila Petra Řehořková? Petra Řehořková se nachází v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Petra Řehořková dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Řehořková i v jiné kategorii než je herectví.