Kdo je to?
Kdo je Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sigourney Weaver?

Kdo je Sigourney Weaver? Životopis, informace, biografie, herectví

Sigourney Weawer, původně Susan Alexandra Weawer, je populární americká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, studovala na Yale a Stanfordu. Její herecké počátky jsou spjaté s Woody Allenem, popularitu jí však přinesl film Vetřelec a jeho další pokračování.
Velmi úspěšná byla Sigourney Weawer i v komedii Podnikavá dívka a filmu Gorily v mlze. Za tyto filmy získala nominace na Oscara a Zlaté glóby. Její filmografie je bohatá, hrála například ve filmech Krotitelé duchů, Dave, vraždy podle předlohy, Ledová bouře, Společník, Vesnice, Úhel pohledu, Avatar, S ledovým klidem a jiných.Kdo je Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Sigourney Weaver

Národnost: americká
Datum narození: 8. října 1949
Místo narození: Manhattan, New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Sigourney Weaver? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Post Bellum? Znáte pojem Osobuko? Znáte definici termínu Zubák? Vzpomenete si na definici slova Nespolehlivý plátce?

Klíčová slova: herectví, biografie, život, narození, osobnosti, informace, herectví, místo narození, kdo je Sigourney Weaver?, Sigourney Weaver, popis, Sigourney Weaver, kdy se narodila Sigourney Weaver?, kde se narodila Sigourney Weaver?, wikipedie, zajímavosti

Pojem Sigourney Weaver je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Sigourney Weaver na Google.cz

Zkusit najít slovo Sigourney Weaver ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Sigourney Weaver na Google obrázcích

Vyhledat termín Sigourney Weaver ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Sigourney Weaver ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sigourney Weaver například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Sigourney Weaver?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sigourney Weaver? Kdy se narodila Sigourney Weaver? Kde se narodila Sigourney Weaver? Sigourney Weaver patří do kategorie Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sigourney Weaver kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sigourney Weaver i v jiné kategorii než je herectví.