Kdo je to?
Kdo je to Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sigourney Weaver?

Kdo je to Sigourney Weaver? Stručný životopis

Sigourney Weawer, původně Susan Alexandra Weawer, je populární americká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, studovala na Yale a Stanfordu. Její herecké počátky jsou spjaté s Woody Allenem, popularitu jí však přinesl film Vetřelec a jeho další pokračování.
Velmi úspěšná byla Sigourney Weawer i v komedii Podnikavá dívka a filmu Gorily v mlze. Za tyto filmy získala nominace na Oscara a Zlaté glóby. Její filmografie je bohatá, hrála například ve filmech Krotitelé duchů, Dave, vraždy podle předlohy, Ledová bouře, Společník, Vesnice, Úhel pohledu, Avatar, S ledovým klidem a jiných.Kdo je to Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Sigourney Weaver

Národnost: USA
Datum narození: 8. října 1949
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Sigourney Weaver? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Neverbální komunikace? Znáte definici termínu Zelňačka? Znáte definici termínu Základní deska? Pamatujete si definici pojmu Ubikace?

Klíčová slova: význam slova, popis, Sigourney Weaver, etymologie, význam, co znamená, přesný význam, informace, lexikon, pojem, kdo je Sigourney Weaver?, odborný výraz, definice, popis, heslo, vysvětlení

Pojem Sigourney Weaver je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sigourney Weaver doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Sigourney Weaver ve vyhledávači Qwant

Najít termín Sigourney Weaver na Google.cz

Najít pojem Sigourney Weaver ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sigourney Weaver na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sigourney Weaver například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sigourney Weaver?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sigourney Weaver? Kdo to byl Sigourney Weaver? Kdy se narodil Sigourney Weaver? Kde se narodil Sigourney Weaver? Sigourney Weaver patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Sigourney Weaver řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sigourney Weaver i v jiné kategorii než je herectví.