Kdo je to?
Kdo je to Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sigourney Weaver?

Kdo je to Sigourney Weaver? Stručný životopis

Sigourney Weawer, původně Susan Alexandra Weawer, je populární americká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, studovala na Yale a Stanfordu. Její herecké počátky jsou spjaté s Woody Allenem, popularitu jí však přinesl film Vetřelec a jeho další pokračování.
Velmi úspěšná byla Sigourney Weawer i v komedii Podnikavá dívka a filmu Gorily v mlze. Za tyto filmy získala nominace na Oscara a Zlaté glóby. Její filmografie je bohatá, hrála například ve filmech Krotitelé duchů, Dave, vraždy podle předlohy, Ledová bouře, Společník, Vesnice, Úhel pohledu, Avatar, S ledovým klidem a jiných.Kdo je to Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sigourney Weaver

Národnost: USA
Datum narození: 8. října 1949
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Sigourney Weaver? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Post Bellum? Znáte pojem Forex? Znáte definici termínu Termínovaný vklad? Vzpomenete si na definici slova Kyberšikana?

Klíčová slova: heslo, kdo je Sigourney Weaver?, význam pojmu, informace, přesný výraz, význam slova, kdo to je, herectví, etymologie, původ slova, co znamená, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, popis, lexikon

Pojem Sigourney Weaver je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Sigourney Weaver v následujících vyhledávačích

Najít výraz Sigourney Weaver na Google.cz

Vyhledat heslo Sigourney Weaver ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Sigourney Weaver ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Sigourney Weaver na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sigourney Weaver například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Sigourney Weaver?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sigourney Weaver? Kdo to byl Sigourney Weaver? Kdy se narodil Sigourney Weaver? Kde se narodil Sigourney Weaver? Sigourney Weaver je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Sigourney Weaver kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sigourney Weaver i v jiné kategorii než je herectví.