Kdo je to?
Kdo je to Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sigourney Weaver?

Kdo je to Sigourney Weaver? Stručný životopis

Sigourney Weawer, původně Susan Alexandra Weawer, je populární americká herečka. Pochází z uměleckého prostředí, studovala na Yale a Stanfordu. Její herecké počátky jsou spjaté s Woody Allenem, popularitu jí však přinesl film Vetřelec a jeho další pokračování.
Velmi úspěšná byla Sigourney Weawer i v komedii Podnikavá dívka a filmu Gorily v mlze. Za tyto filmy získala nominace na Oscara a Zlaté glóby. Její filmografie je bohatá, hrála například ve filmech Krotitelé duchů, Dave, vraždy podle předlohy, Ledová bouře, Společník, Vesnice, Úhel pohledu, Avatar, S ledovým klidem a jiných.Kdo je to Sigourney Weaver? Životopis Sigourney Weaver, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Sigourney Weaver

Národnost: USA
Datum narození: 8. října 1949
Místo narození: New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Sigourney Weaver se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Neverbální komunikace? Víte co je Škrobová moučka? Znáte definici termínu Základní deska? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lesní školka?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, formulace, vysvětlení, Sigourney Weaver, wiki, lexikon, slovo, heslo, herectví, synonymum, co je to Sigourney Weaver?, co znamená, definice, význam, termín

Pojem Sigourney Weaver je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Sigourney Weaver ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Sigourney Weaver ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Sigourney Weaver ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Sigourney Weaver ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sigourney Weaver například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sigourney Weaver

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sigourney Weaver? Kdo to byl Sigourney Weaver? Kdy se narodil Sigourney Weaver? Kde se narodil Sigourney Weaver? Sigourney Weaver je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sigourney Weaver dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sigourney Weaver i v jiné kategorii než je herectví.