Kdo je to?
Kdo je Britney Spears? Životopis Britney Spears, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Britney Spears?

Kdo je Britney Spears? Životopis, informace, biografie, hudba

Britney Spears je americká zpěvačka, herečka a také skladatelka. Již jako dítě vystupovala v New Mickey Mouse Clubu, později se stala popovou zpěvačkou. K jejím nejznámějším písním patří Baby One More Time, Toxic, Gimme More, Womanizer, Piece of Me a jiné. Britney Spears nazpívala také soundtrack k filmu Šmoulové 2.
Vystupovala také v mnoha známých reklamách (Pepsi). V médiích se často objevují skandální podrobnosti z jejího osobního života.Kdo je Britney Spears? Životopis Britney Spears, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Britney Spears

Národnost: americká
Datum narození: 2. prosince 1981
Místo narození: McComb

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Britney Spears? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Fenomén? Znáte pojem Jerlín? Vzpomenete si na definici slova Palmarín? Vzpomenete si na definici slova SSID?

Klíčová slova: popis, informace, wikipedie, lexikon, kde se narodila Britney Spears?, kdo je Britney Spears?, osobnosti, život, místo narození, hudba, biografie, kdy se narodila Britney Spears?, zajímavosti, vysvětlení, osobnost, narození

Pojem Britney Spears je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Britney Spears v následujících vyhledávačích

Najít slovo Britney Spears ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Britney Spears ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Britney Spears ve Wikimedia Commons

Najít slovo Britney Spears ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Britney Spears ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Britney Spears například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Britney Spears

Právě nyní již víte Kdo je to Britney Spears? Kdy se narodila Britney Spears? Kde se narodila Britney Spears? Britney Spears se nachází v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Britney Spears např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Britney Spears i v jiné kategorii než je hudba.