Kdo je to?
Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Britney Spears?

Kdo je to Britney Spears? Stručný životopis

Britney Spears je americká zpěvačka, herečka a také skladatelka. Již jako dítě vystupovala v New Mickey Mouse Clubu, později se stala popovou zpěvačkou. K jejím nejznámějším písním patří Baby One More Time, Toxic, Gimme More, Womanizer, Piece of Me a jiné. Britney Spears nazpívala také soundtrack k filmu Šmoulové 2.
Vystupovala také v mnoha známých reklamách (Pepsi). V médiích se často objevují skandální podrobnosti z jejího osobního života.Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Britney Spears

Národnost: USA
Datum narození: 2. prosince 1981
Místo narození: McComb

Tento text (Britney Spears) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fenomén? Víte co je Baseball? Vzpomenete si na definici slova Koloidní stříbro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bipolární porucha?

Klíčová slova: termín, synonymum, pojem, heslo, odborný výraz, formulace, etymologie, popis, vysvětlení, kdo to je, co znamená, definice, význam slova, původ slova, hudba, co je to Britney Spears?

Pojem Britney Spears je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Britney Spears

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Britney Spears ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Britney Spears ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Britney Spears ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Britney Spears ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Britney Spears například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Britney Spears?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Britney Spears? Kdo to byl Britney Spears? Kdy se narodil Britney Spears? Kde se narodil Britney Spears? Britney Spears je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Britney Spears třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Britney Spears i v jiné kategorii než je hudba.