Kdo je to?
Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Britney Spears?

Kdo je to Britney Spears? Stručný životopis

Britney Spears je americká zpěvačka, herečka a také skladatelka. Již jako dítě vystupovala v New Mickey Mouse Clubu, později se stala popovou zpěvačkou. K jejím nejznámějším písním patří Baby One More Time, Toxic, Gimme More, Womanizer, Piece of Me a jiné. Britney Spears nazpívala také soundtrack k filmu Šmoulové 2.
Vystupovala také v mnoha známých reklamách (Pepsi). V médiích se často objevují skandální podrobnosti z jejího osobního života.Kdo je to Britney Spears? Životopis Britney Spears, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Britney Spears

Národnost: USA
Datum narození: 2. prosince 1981
Místo narození: McComb

Zaujala vás biografie osobnosti Britney Spears? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Svědomí? Znáte pojem Wasabi? Vzpomenete si na definici slova Gotika? Vzpomenete si na definici slova Lobbizmus?

Klíčová slova: význam slova, formulace, termín, přesný význam, slovo, synonymum, Britney Spears, lexikon, přesný výraz, popis, kdo je Britney Spears?, informace, odborný výraz, význam, definice, pojem

Pojem Britney Spears je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Britney Spears ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Britney Spears ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Britney Spears ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Britney Spears ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Britney Spears například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Britney Spears

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Britney Spears? Kdo to byl Britney Spears? Kdy se narodil Britney Spears? Kde se narodil Britney Spears? Britney Spears se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Britney Spears řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Britney Spears i v jiné kategorii než je hudba.