Kdo je to?
Kdo je Britney Spears? Životopis Britney Spears, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Britney Spears

Kdo je Britney Spears? Životopis, informace, biografie, hudba

Britney Spears je americká zpěvačka, herečka a také skladatelka. Již jako dítě vystupovala v New Mickey Mouse Clubu, později se stala popovou zpěvačkou. K jejím nejznámějším písním patří Baby One More Time, Toxic, Gimme More, Womanizer, Piece of Me a jiné. Britney Spears nazpívala také soundtrack k filmu Šmoulové 2.
Vystupovala také v mnoha známých reklamách (Pepsi). V médiích se často objevují skandální podrobnosti z jejího osobního života.Kdo je Britney Spears? Životopis Britney Spears, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Britney Spears

Národnost: americká
Datum narození: 2. prosince 1981
Místo narození: McComb

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Britney Spears sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Monarchie? Znáte pojem Epilog? Vzpomenete si na definici slova Ultimátum? Vzpomenete si na definici slova Kondenzátor?

Klíčová slova: informace, popis, kdo je Britney Spears?, wiki, životopis, lexikon, kde se narodila Britney Spears?, wikipedie, zajímavosti, Britney Spears, biografie, Britney Spears, datum narození, kdy se narodila Britney Spears?, národnost, život

Pojem Britney Spears je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Britney Spears na Google.cz

Vyhledat slovo Britney Spears ve Wikipedii

Vyhledat výraz Britney Spears ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Britney Spears ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Britney Spears ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Britney Spears například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Britney Spears?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Britney Spears? Kdy se narodila Britney Spears? Kde se narodila Britney Spears? Britney Spears se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Britney Spears kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Britney Spears i v jiné kategorii než je hudba.