Kdo je to?
Kdo je to, byl Zahradník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradník? Lidé, profese

Kdo je to Zahradník?

Jaký je význam slova Zahradník? Co to znamená?

Zahradník je povolání zaměřující se na odborné práce v zahradnictví. Jeho pracovištěm je většinou venkovní plocha, park, zahrada, sad a podobně. Často se jako zahradník označuje i ten, kdo pěstuje květiny nebo zeleninu na polích. Pěstitel ovoce se někdy označuje také jako zahradník. Pokud se však jedná o drobného pěstitele neodborníka, nazývá se taková osoba zahrádkář.
Zahradník využívá rostliny jako potraviny nebo dekorace, ale zabývá se i jejich ochranou, udržuje a vytváří zahrady a provádí mnoho dalších činností.Kdo je to, byl Zahradník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zahradník? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Biokoridor? Vzpomenete si na definici slova Kasační stížnost? Víte co je Lanýž? Vzpomněli byste si na význam slova Lingvistika?

Klíčová slova: kdo je Zahradník?, termín, popis, pojem, etymologie, původ slova, Zahradník, přesný význam, co je to Zahradník?, informace, synonymum, lexikon, kdo to je, definice, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Zahradník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Zahradník na Google.cz

Hledat termín Zahradník ve Wikislovníku

Zkusit najít Zahradník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Zahradník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Zahradník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Zahradník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zahradník? Kdo to byl Zahradník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zahradník? Definice pojmu Zahradník je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Zahradník i v jiné sekci než je kategorie profese.