Kdo je to?
Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Kdo je to Družka?

Co znamená a jaký je význam slova Družka?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Družka? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Charisma? Vzpomněli byste si na význam slova Bidet? Víte co je Dřevomorka? Znáte definici termínu Rasca?

Klíčová slova: heslo, význam, wiki, původ slova, přesný význam, slovo, pojem, Družka, formulace, definice, co znamená, význam slova, co je to Družka?, popis, informace, termín

Pojem Družka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Družka zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Družka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Družka na Youtube

Najít heslo Družka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Družka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Družka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Družka? Kdo to byl Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka se nachází v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Družka i v jiné sekci než v vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.