Kdo je to?
Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Kdo je to Družka?

Co znamená a jaký je význam slova Družka?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Družka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Xoxo? Vzpomenete si na definici slova Psotník? Víte co je Intravilán? Vzpomněli byste si na význam slova Full HD?

Klíčová slova: popis, lexikon, heslo, popis, termín, pojem, slovo, význam, původ slova, kdo je Družka?, Družka, význam slova, formulace, informace, etymologie, wiki

Pojem Družka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Družka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družka ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Družka na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Družka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Družka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Družka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Družka? Kdo to byl Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Družka v jiné sekci než vztahy.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.