Kdo je to?
Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Kdo je to Družka?

Co znamená a jaký je význam slova Družka?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to, byl Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Družka? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Družka s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Charisma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kapavka? Víte co je Dřevomorka? Víte co je SOLUS?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, etymologie, popis, odborný výraz, popis, Družka, přesný výraz, slovo, význam pojmu, co je to Družka?, wiki, lexikon, původ slova, význam slova, vztahy

Pojem Družka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Družka v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Družka na Youtube

Vyhledat termín Družka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Družka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Družka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Družka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Družka? Kdo to byl Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka je v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.