Kdo je to?
Kdo je to Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Družka? Lidé, vztahy

Družka

Jaký je význam slova Družka? Co to znamená?

Družka neboli partnerka je žena, která žije se svým partnerem v nesezdaném svazku, tj. bez uzavření sňatku. Dnes se jedná o běžnou záležitost, dříve byl takovýto vztah společensky odsuzován, o čemž svědčí i označení pro něj "žít na psí knížku".Kdo je to Družka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Družka? Lidé, vztahy

Zaujala vás definice slova Družka? Pak se o tuto stránku podělte s ostatnímina Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova DPH? Znáte definici termínu Marketing? Víte co je Rekuperace? Pamatujete si definici pojmu Roupy?

Klíčová slova: Družka, pojem, vysvětlení, význam, přesný výraz, co znamená, synonymum, popis, heslo, slovo, původ slova, etymologie, přesný výraz, vztahy, termín, přesný význam

Pojem Družka je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Družka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Družka na Google obrázcích

Najít termín Družka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Družka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Družka například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Družka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Družka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Družka? Definice pojmu Družka je v kategorii Vztahy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vztahy).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.