Kdo je to?
Kdo je Marcela Vandrová? Životopis Marcela Vandrová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Marcela Vandrová

Kdo je Marcela Vandrová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Marcela Vandrová je moderátorka Českého rozhlasu Brno. Vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Brně (tj. dnešní Masarykova univerzita). Ihned po ukončení svého vysokoškolského studia nastoupila do Českého rozhlasu a nikdy svého rozhodnutí nelitovala.
Když v rozhlasu začínala, pracovala jako asistentka režie. Zvala herce na natáčení a měla na starost a měla na starost vytváření různých zvukových efektů. Díky tomu se setkala s řadou zajímavých a významných osobností Jižní Moravy i celé České republiky.
Svůj první rozhovor absolvovala s tehdy ještě studentem Janáčkovy akademie múzických umění v Brně Milošem Mejzlíkem.
Poté moderovala celou řadu pořadů včetně Mikrofóra, Nokturna pro osamělá srdce, Randezvous či Apetýtu. Program Českého rozhlasu Brno se zaměřuje především na starší publikum od pětačtyřiceti let, a především u seniorů Marcela Vandrová cítí velký význam v možnosti si popovídat s moderátorkou v rádiu.
Uváděla koncerty BROLNu. Spolupracuje s Nadací zdraví pro Moravu doktorky Danuše Spohrové i Nadačním fondem dětské onkologie Krtek.
Každoročně vítězí v anketách popularity rozhlasových osobností.
Namluvila audioknihu Směšné lásky od spisovatele Milana Kundery.
Marcela Vandrová je vdaná za Václava Kováříka. Z předchozího manželství má jednu dceru Terezu, která žije ve Španělsku.Kdo je Marcela Vandrová? Životopis Marcela Vandrová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Marcela Vandrová

Národnost: česká

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marcela Vandrová? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo 3G modem? Vzpomněli byste si na význam slova Crossbody? Víte, co je to Píštěl? Znáte definici termínu Tortilla?

Klíčová slova: wiki, národnost, kdo je Marcela Vandrová?, lexikon, biografie, popis, osobnost, životopis, život, vysvětlení, Marcela Vandrová, novináři, osobnosti, wikipedie, novináři, informace

Pojem Marcela Vandrová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Marcela Vandrová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Marcela Vandrová ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Marcela Vandrová ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Marcela Vandrová na Google.cz

Hledat videa s názvem Marcela Vandrová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Vandrová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Marcela Vandrová?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Marcela Vandrová? Marcela Vandrová je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, novinář, marcela Vandrová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Marcela Vandrová dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Vandrová i v jiné kategorii než je novináři.