Kdo je to?
Kdo je to, byl Ksindl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ksindl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ksindl?

Jaký je význam slova Ksindl? Co to znamená?

Ksindl je vulgarita používaná jako hanlivé označení podřadných osob nebo věcí. Synonyma ke slovu ksindl jsou: banda, chátra, sběř, lůza, sebranka, svoloč, póvl, lidská spodina, nezdvořáci. Pokud označujeme ksindlem věc, máme na mysli věc podřadné kvality, aušus. Slovo ksindl pochází z německého Gesinde, které původně označovalo čeleď, služebnictvo.Kdo je to, byl Ksindl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ksindl? Lidé, hanlivé

Tento text (Ksindl) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Slopestyle? Znáte pojem MSc? Pamatujete si definici pojmu Parlament? Vzpomenete si na definici slova Literatura faktu?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, wiki, formulace, informace, lexikon, termín, co je to Ksindl?, definice, Ksindl, co znamená, etymologie, původ slova, význam slova, kdo to je, synonymum

Pojem Ksindl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ksindl

Hledat videa s názvem Ksindl na Youtube

Vyhledat pojem Ksindl ve Wikipedii

Najít heslo Ksindl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Ksindl ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ksindl například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ksindl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ksindl? Kdo to byl Ksindl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ksindl? Definice pojmu Ksindl je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.