Kdo je to?
Kdo je to, byl Ksindl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ksindl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ksindl?

Jaký je význam slova Ksindl? Co to znamená?

Ksindl je vulgarita používaná jako hanlivé označení podřadných osob nebo věcí. Synonyma ke slovu ksindl jsou: banda, chátra, sběř, lůza, sebranka, svoloč, póvl, lidská spodina, nezdvořáci. Pokud označujeme ksindlem věc, máme na mysli věc podřadné kvality, aušus. Slovo ksindl pochází z německého Gesinde, které původně označovalo čeleď, služebnictvo.


Kdo je to, byl Ksindl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ksindl? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Ksindl? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Celiakie? Víte co je Imho? Pamatujete si definici pojmu Vitariánství? Vzpomněli byste si co označuje výraz Těžká voda?

Klíčová slova: význam slova, slovo, přesný význam, formulace, popis, význam, heslo, definice, přesný výraz, popis, etymologie, význam pojmu, wiki, pojem, lexikon, Ksindl

Pojem Ksindl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ksindl

Vyhledat výraz Ksindl ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Ksindl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Ksindl ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ksindl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ksindl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Ksindl, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ksindl? Kdo to byl Ksindl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ksindl? Definice pojmu Ksindl je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Ksindl i v jiné kategorii než v hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.