Kdo je to?
Kdo je to, byl Ksindl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ksindl? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ksindl?

Jaký je význam slova Ksindl? Co to znamená?

Ksindl je vulgarita používaná jako hanlivé označení podřadných osob nebo věcí. Synonyma ke slovu ksindl jsou: banda, chátra, sběř, lůza, sebranka, svoloč, póvl, lidská spodina, nezdvořáci. Pokud označujeme ksindlem věc, máme na mysli věc podřadné kvality, aušus. Slovo ksindl pochází z německého Gesinde, které původně označovalo čeleď, služebnictvo.


Kdo je to, byl Ksindl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ksindl? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Ksindl? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Marmoleum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Enkláva? Pamatujete si definici pojmu Modem? Znáte termín DPD?

Klíčová slova: informace, původ slova, hanlivé, co znamená, vysvětlení, formulace, heslo, význam, odborný výraz, význam pojmu, slovo, lexikon, Ksindl, termín, popis, popis

Pojem Ksindl je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ksindl doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Ksindl na Google.cz

Hledat heslo Ksindl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Ksindl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ksindl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ksindl například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ksindl

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ksindl? Kdo to byl Ksindl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ksindl? Definice pojmu Ksindl patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.