Kdo je to?
Kdo je Guru Jára? Životopis Guru Jára, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo je Guru Jára?

Kdo je Guru Jára? Životopis, informace, biografie, zločin

Jaroslav Dobeš, známý spíše pod pseudonymem Guru Jára, nebo Óm nadsamec a Guru Anahdán, je český tantrický mistr, fotograf, malíř, duchovní spisovatel, zakladatel esoterické školy Poetrie. Guru Jára se narodil v Příbrami. V mládí rád cestoval a podle jeho životopisu emigroval v roce 1989 do Itálie. V Itálii prý dosáhl satori (duchovní cíl buddhismu). Poté procestoval Egypt, Severní Indii, italské Dolomity a Provence ve Francii. Roku 1996 se stal duchovním učitelem, začal přednášet a vedl rovněž semináře. Do roku 2007 vydával časopis Poetrie, CD, pořádal setkání v čajovnách a na festivalech, vydával knihy. Doposud Dobeš vydal jedenáct knih, např. Talent srdce (2016), Tantrické transformace, Astrální arkána (2017), Stigmata karmy (2018) a další. Založil ateliéry Dobara, Ateliér ženské duše nebo Ateliér D a roku 2010 se stal zakladatelem školy Poetrie.
Dobeše začala sledovat policie v roce 2007 za údajné podezření ze znásilnění jeho klientek. Poprvé se případ objevil v časopisu Reflex roku 2011. Dobeš spolupracoval s Barborou Pláškovou, která mu pomáhala při jeho zločinech. Dobeš si rozděloval ženy do tří kategorií podle sympatií a následně jim nabízel léčebnou metodu, tzv. odháčkování. Během této metody znásilnil několik bezbranných pacientek. Prokazatelně se jednalo o osm žen.
Dobeše a Pláškovou stíhá policie od roku 2014, kdy proběhl první soud. Rozsudek však Vrchní soud v Olomouci zrušil. Druhý soud proběhl v roce 2018 a Dobeš dostal trest 7 let a 6 měsíců za znásilnění šesti žen. Další soud se konal roku 2020.
Od roku 2015 se nachází Dobeš s Pláškovou v imigračním zařízení v Manile na Filipínách, kde jsou stíháni jako uprchlíci. Dosud se stále jedná o vydání dvojice zpět do ČR. Oba si zažádali o náboženský azyl. Dobeš se stihl na Filipínách oženit s bývalou studentkou, která jej navštěvovala.Kdo je Guru Jára? Životopis Guru Jára, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Základní informace o osobě Guru Jára

Národnost: česká
Datum narození: 4. 1. 1971
Místo narození: Příbram, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Guru Jára? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Pověst? Znáte definici termínu All inclusive? Vzpomenete si na definici slova Mandátní smlouva? Pamatujete si definici pojmu Kmitočet?

Klíčová slova: život, datum narození, informace, kdy se narodil Guru Jára?, zločin, wiki, osobnost, kde se narodil Guru Jára?, Guru Jára, wikipedie, zločin, Guru Jára, národnost, kdo je Guru Jára?, životopis, osobnosti

Pojem Guru Jára je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Guru Jára zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Guru Jára ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Guru Jára ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Guru Jára v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Guru Jára na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Guru Jára ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Guru Jára například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Guru Jára

Právě nyní již víte Kdo je to Guru Jára? Kdy se narodil Guru Jára? Kde se narodil Guru Jára? Guru Jára patří do kategorie Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Guru Jára dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Guru Jára i v jiné kategorii než je zločin.