Kdo je to?
Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kapitalista? Lidé, politika

Kapitalista

Jaký je význam slova Kapitalista? Co to znamená?

Kapitalismus je ekonomický systém, který je postaven na volném trhu a soukromém majetku a generování zisku. Kapitalista je tedy člověk, který vyznává myšlenku kapitalismu a také se v kapitalistickém systému aktivně pohybuje.
Kapitalismus se vyvíjel již od 16. století, jeho rozkvět však začal ve století 19. a především 20. V reakci a také jako kritika kapitalistického systému vznikl komunismus.
V určitém kontextu může mít slovo kapitalista i negativně zabarvený význam - v takovém případě je výraz použit pro bezskrupulózního člověka, který myslí jen na svůj zisk. V tomto významu se slovo používalo především v dobách komunistického režimu.Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kapitalista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kapitalista sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Vykoupení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Empatie? Pamatujete si definici pojmu Pluralita? Znáte termín Duatlon?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, heslo, slovo, wikipedie, termín, politika, etymologie, přesný výraz, politika, odborný výraz, informace, wiki, pojem, význam pojmu, Kapitalista

Pojem Kapitalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Kapitalista na Youtube

Zkusit najít termín Kapitalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Kapitalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kapitalista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kapitalista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapitalista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kapitalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapitalista? Definice pojmu Kapitalista patří do sekce Politika

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Kapitalista i v jiné kategorii než v politika.