Kdo je to?
Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kapitalista? Lidé, politika

Kdo je to Kapitalista?

Jaký je význam slova Kapitalista? Co to znamená?

Kapitalismus je ekonomický systém, který je postaven na volném trhu a soukromém majetku a generování zisku. Kapitalista je tedy člověk, který vyznává myšlenku kapitalismu a také se v kapitalistickém systému aktivně pohybuje.
Kapitalismus se vyvíjel již od 16. století, jeho rozkvět však začal ve století 19. a především 20. V reakci a také jako kritika kapitalistického systému vznikl komunismus.
V určitém kontextu může mít slovo kapitalista i negativně zabarvený význam - v takovém případě je výraz použit pro bezskrupulózního člověka, který myslí jen na svůj zisk. V tomto významu se slovo používalo především v dobách komunistického režimu.Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kapitalista? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kapitalista s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Google Play? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jazylka? Pamatujete si definici pojmu Brynza? Znáte termín Valorizace?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, politika, pojem, heslo, termín, slovo, popis, definice, formulace, přesný výraz, informace, wikipedie, význam, wiki, politika

Pojem Kapitalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Kapitalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kapitalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Kapitalista na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kapitalista ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Kapitalista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapitalista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kapitalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapitalista? Definice pojmu Kapitalista patří do kategorie Politika

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kapitalista v jiné sekci než politika.