Kdo je to?
Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kapitalista? Lidé, politika

Kdo je to Kapitalista?

Jaký je význam slova Kapitalista? Co to znamená?

Kapitalismus je ekonomický systém, který je postaven na volném trhu a soukromém majetku a generování zisku. Kapitalista je tedy člověk, který vyznává myšlenku kapitalismu a také se v kapitalistickém systému aktivně pohybuje.
Kapitalismus se vyvíjel již od 16. století, jeho rozkvět však začal ve století 19. a především 20. V reakci a také jako kritika kapitalistického systému vznikl komunismus.
V určitém kontextu může mít slovo kapitalista i negativně zabarvený význam - v takovém případě je výraz použit pro bezskrupulózního člověka, který myslí jen na svůj zisk. V tomto významu se slovo používalo především v dobách komunistického režimu.Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kapitalista? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kapitalista? s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Apple Pay? Pamatujete si definici pojmu Štítná žláza? Pamatujete si definici pojmu Schwingen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Antuka?

Klíčová slova: politika, význam pojmu, co znamená, etymologie, vysvětlení, pojem, heslo, přesný význam, Kapitalista, Kapitalista, politika, přesný výraz, význam slova, informace, wiki, formulace

Pojem Kapitalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kapitalista v následujících zdrojích

Najít pojem Kapitalista na Google.cz

Hledat heslo Kapitalista ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kapitalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kapitalista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapitalista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Kapitalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kapitalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapitalista? Definice pojmu Kapitalista patří do kategorie Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.