Kdo je to?
Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Co znamená a jaký je význam slova Anesteziolog?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Anesteziolog se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Deflace? Znáte pojem Únavový syndrom? Víte, co je to Přeslice? Vzpomenete si na definici slova Lol?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, pojem, informace, význam pojmu, co znamená, původ slova, kdo je Anesteziolog?, význam slova, etymologie, lékařství, synonymum, lexikon, co je to Anesteziolog?, kdo to je, popis

Pojem Anesteziolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Anesteziolog ve Wikipedii

Hledat frázi Anesteziolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anesteziolog ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Anesteziolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anesteziolog například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Anesteziolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anesteziolog? Kdo to byl Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.