Kdo je to?
Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Co znamená a jaký je význam slova Anesteziolog?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Anesteziolog sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Deflace? Znáte definici termínu Kyselina listová? Víte, co je to Přeslice? Pamatujete si definici pojmu Cmunda?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, kdo je Anesteziolog?, vysvětlení, wiki, termín, synonymum, význam, přesný význam, formulace, co znamená, kdo to je, význam slova, přesný výraz, popis, pojem

Pojem Anesteziolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Anesteziolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Anesteziolog ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Anesteziolog na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Anesteziolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anesteziolog například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Anesteziolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Anesteziolog? Kdo to byl Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.