Kdo je to?
Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Co znamená a jaký je význam slova Anesteziolog?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to, byl Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Anesteziolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Anesteziolog? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Jáhly? Vzpomněli byste si co označuje výraz Konformita? Víte, co je to NFC? Znáte termín Stupnice?

Klíčová slova: lexikon, co je to Anesteziolog?, popis, vysvětlení, kdo je Anesteziolog?, termín, pojem, význam pojmu, původ slova, formulace, lékařství, popis, etymologie, heslo, význam, wiki

Pojem Anesteziolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Anesteziolog ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Anesteziolog na Google.cz

Najít heslo Anesteziolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Anesteziolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anesteziolog například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anesteziolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anesteziolog? Kdo to byl Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.