Kdo je to?
Kdo je to Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Jaký je význam slova Anesteziolog? Co to znamená?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anesteziolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Anesteziolog s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Moluska? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vrtací kladivo? Víte, co je to Folklór? Znáte termín Taekwondo?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, termín, lékařství, informace, etymologie, heslo, Anesteziolog, formulace, popis, wikipedie, původ slova, lékařství, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz

Pojem Anesteziolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Anesteziolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Anesteziolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anesteziolog ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Anesteziolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Anesteziolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anesteziolog například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Anesteziolog

Právě jste zjistili Kdo je to Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog je v sekci Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.