Kdo je to?
Kdo je to Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anesteziolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Anesteziolog?

Jaký je význam slova Anesteziolog? Co to znamená?

Anesteziolog je lékař – specialista, jehož náplní práce je poskytnutí anesteziologické, intenzivní a resuscitační péče pacientům. Pracuje na anesteziologicko – resuscitačním oddělení nebo na klinice. Při anesteziologické péči připravuje anesteziolog pacienta na operaci, během výkonu vede anestezii a účastní se pooperační péče.
Stará se o životní funkce pacienta, konzultuje operační rizika a řeší komplikace s anestezií spojené. Před operací podává premedikaci, rozhoduje o způsobu anestezie – lokální nebo celkové. Anesteziologové pečují i o kriticky ohrožené pacienty a jsou nezbytnými pracovníky v urgentní medicíně.Kdo je to Anesteziolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Anesteziolog? Lidé, lékařství

Uvedený text s definicí slova Anesteziolog můžete samozřejmě sdílet s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Moluska? Vzpomněli byste si co označuje výraz eBay? Víte, co je to Folklór? Znáte termín Územní rozhodnutí?

Klíčová slova: termín, wikipedie, lexikon, slovo, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, původ slova, informace, přesný výraz, pojem, přesný význam, heslo, popis, význam, co znamená

Pojem Anesteziolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anesteziolog v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Anesteziolog na Youtube

Zkusit najít heslo Anesteziolog na Google.cz

Zkusit najít Anesteziolog ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Anesteziolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Anesteziolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Anesteziolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Anesteziolog, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Anesteziolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Anesteziolog? Definice pojmu Anesteziolog je v sekci Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Anesteziolog i jinde než v sekci než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.