Kdo je to?
Kdo je Štěpán Křeček? Životopis Štěpán Křeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Štěpán Křeček

Kdo je Štěpán Křeček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Štěpán Křeček je český podnikatel, investor a filantrop s bohatými zkušenostmi v oblasti IT a podnikání. Od dětství byl nadaný v matematice a technologiích a již jako teenager začal programovat.
Po maturitě na gymnáziu se rozhodl studovat Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po dokončení studia začal pracovat jako softwarový inženýr a později se stal manažerem projektů v IT společnostech.
Momentálně pracuje na postu hlavního ekonoma u obchodníka s cennými papíry BH Securities a. s., jehož prací je tvorba makroekonomických analýz a strategických podkladů. Tato společnost byla založena v roce 1993, krátce po vzniku kapitálového trhu v České republice.
Získal prestižní titul MBA, neboli Master of Business Administration. MBA je v České republice udělován jako neakademický titul, psaný za jménem. Jedná se o manažerský profesně vzdělávací program, který je zaměřen na prohloubení již dosažených znalostí a získání odborného vzdělávání napříč různých oblastí managementu.
Křeček je známým ekonomem. Jeho podcast, Offline Štěpána Křečka, si již poslechly přes sta tisíce lidí. Jeho znalosti oceňuje dokonce i Petr Fiala (ODS), u kterého pracuje jako ekonomický poradce.
Díky svému úspěchu v podnikání a aktivnímu přístupu k investicím a filantropii se Štěpán Křeček stal jedním z nejúspěšnějších a nejvlivnějších ekonomů České republiky. Jeho podpora technologických inovací pomáhá posouvat českou ekonomiku a technologický průmysl dopředu. Je také příkladem pro mnoho mladých lidí.Kdo je Štěpán Křeček? Životopis Štěpán Křeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Štěpán Křeček

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1989
Místo narození: Praha, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Štěpán Křeček s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Nebinární identita? Víte co je Znárodnění? Znáte definici termínu Ohmův zákon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrdobec?

Klíčová slova: Štěpán Křeček, osobnosti, wiki, život, osobnost, wikipedie, popis, informace, lexikon, kde se narodil Štěpán Křeček?, datum narození, Štěpán Křeček, vysvětlení, životopis, narození, podnikání

Pojem Štěpán Křeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat výraz Štěpán Křeček na Google.cz

Najít slovo Štěpán Křeček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Štěpán Křeček ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Štěpán Křeček ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Štěpán Křeček ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Křeček například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Štěpán Křeček?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Štěpán Křeček? Kdy se narodil Štěpán Křeček? Kde se narodil Štěpán Křeček? Štěpán Křeček patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel, Štěpán Křeček, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Štěpán Křeček kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Křeček i v jiné kategorii než je podnikání.