Kdo je to?
Kdo je Štěpán Křeček? Životopis Štěpán Křeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Štěpán Křeček

Kdo je Štěpán Křeček? Životopis, informace, biografie, podnikání

Štěpán Křeček je český podnikatel, investor a filantrop s bohatými zkušenostmi v oblasti IT a podnikání. Od dětství byl nadaný v matematice a technologiích a již jako teenager začal programovat.
Po maturitě na gymnáziu se rozhodl studovat Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po dokončení studia začal pracovat jako softwarový inženýr a později se stal manažerem projektů v IT společnostech.
Momentálně pracuje na postu hlavního ekonoma u obchodníka s cennými papíry BH Securities a. s., jehož prací je tvorba makroekonomických analýz a strategických podkladů. Tato společnost byla založena v roce 1993, krátce po vzniku kapitálového trhu v České republice.
Získal prestižní titul MBA, neboli Master of Business Administration. MBA je v České republice udělován jako neakademický titul, psaný za jménem. Jedná se o manažerský profesně vzdělávací program, který je zaměřen na prohloubení již dosažených znalostí a získání odborného vzdělávání napříč různých oblastí managementu.
Křeček je známým ekonomem. Jeho podcast, Offline Štěpána Křečka, si již poslechly přes sta tisíce lidí. Jeho znalosti oceňuje dokonce i Petr Fiala (ODS), u kterého pracuje jako ekonomický poradce.
Díky svému úspěchu v podnikání a aktivnímu přístupu k investicím a filantropii se Štěpán Křeček stal jedním z nejúspěšnějších a nejvlivnějších ekonomů České republiky. Jeho podpora technologických inovací pomáhá posouvat českou ekonomiku a technologický průmysl dopředu. Je také příkladem pro mnoho mladých lidí.Kdo je Štěpán Křeček? Životopis Štěpán Křeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Štěpán Křeček

Národnost: česká
Datum narození: 22. května 1989
Místo narození: Praha, Česká republika

Líbí se stručný životopis s osobou Štěpán Křeček? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu DNA? Vzpomněli byste si na význam slova Nebe? Znáte definici termínu Charakter? Znáte definici termínu Kotoučová pila?

Klíčová slova: podnikání, wikipedie, Štěpán Křeček, lexikon, biografie, kde se narodil Štěpán Křeček?, podnikání, informace, osobnost, zajímavosti, kdy se narodil Štěpán Křeček?, narození, popis, vysvětlení, wiki, Štěpán Křeček

Pojem Štěpán Křeček je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Štěpán Křeček ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Štěpán Křeček na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Štěpán Křeček ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Štěpán Křeček ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Štěpán Křeček ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Štěpán Křeček například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Štěpán Křeček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Štěpán Křeček? Kdy se narodil Štěpán Křeček? Kde se narodil Štěpán Křeček? Štěpán Křeček je v kategorii Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Štěpán Křeček dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štěpán Křeček i v jiné kategorii než je podnikání.