Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Miloš Čermák? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Čtyřstěn? Rozumíte pojmu Přeslice? Znáte definici termínu Balustráda? Znáte pojem Ratejna?

Klíčová slova: kdo je Miloš Čermák?, wiki, co znamená, kdo to je, termín, synonymum, popis, novináři, přesný výraz, původ slova, heslo, lexikon, Miloš Čermák, formulace, co je to Miloš Čermák?, význam pojmu

Pojem Miloš Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Miloš Čermák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Miloš Čermák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Miloš Čermák ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Miloš Čermák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Čermák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Miloš Čermák?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák patří do sekce novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.