Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Miloš Čermák? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Elipsoid? Víte co je Griliáš? Znáte definici termínu Pivní polévka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šikana?

Klíčová slova: heslo, původ slova, novináři, přesný význam, definice, wiki, význam slova, odborný výraz, popis, popis, přesný výraz, etymologie, pojem, Miloš Čermák, formulace, co je to Miloš Čermák?

Pojem Miloš Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Miloš Čermák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Miloš Čermák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Miloš Čermák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Miloš Čermák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Miloš Čermák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Čermák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Miloš Čermák?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.