Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miloš Čermák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Elipsoid? Vzpomenete si na definici slova Pilates? Znáte definici termínu Pivní polévka? Vzpomněli byste si na význam slova Rychta?

Klíčová slova: Miloš Čermák, přesný výraz, význam slova, heslo, popis, kdo je Miloš Čermák?, lexikon, synonymum, slovo, vysvětlení, pojem, význam pojmu, odborný výraz, co je to Miloš Čermák?, kdo to je, původ slova

Pojem Miloš Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Miloš Čermák lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Miloš Čermák ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Miloš Čermák ve Wikipedii

Vyhledat heslo Miloš Čermák ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Miloš Čermák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Čermák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miloš Čermák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.