Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miloš Čermák sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Čtyřstěn? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anarchie? Znáte definici termínu Balustráda? Víte co je Obstrukce?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, termín, informace, wiki, přesný výraz, význam, lexikon, popis, novináři, odborný výraz, kdo to je, přesný význam, etymologie, co je to Miloš Čermák?, popis

Pojem Miloš Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Miloš Čermák na Google.cz

Vyhledat výraz Miloš Čermák ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Miloš Čermák ve Wikislovníku

Hledat termín Miloš Čermák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Čermák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Miloš Čermák? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.