Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Miloš Čermák sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Flobertka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Maltovník? Znáte definici termínu Kmitočet? Víte co je Smartphone?

Klíčová slova: lexikon, popis, co je to Miloš Čermák?, formulace, heslo, význam pojmu, co znamená, slovo, vysvětlení, informace, původ slova, přesný význam, etymologie, definice, novináři, Miloš Čermák

Pojem Miloš Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Miloš Čermák ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Miloš Čermák na Google.cz

Najít pojem Miloš Čermák ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Miloš Čermák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Čermák například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miloš Čermák

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.