Kdo je to?
Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Miloš Čermák?

Kdo je to Miloš Čermák? Stručný životopis

Miloš Čermák je šéfredaktor serveru iHNed.cz. Tento žurnalista a spisovatel působí také jako konzultant a je spolumajitelem firma NextBig.cz. Je absolventem oboru kybernetika elektrotechnické fakulty ČVUT. Jako šéfredaktor působil v Lidových novinách a jako redaktor v časopise Reflex.
Miloš Čermák je i spoluautorem komiksu Hana a Hana. Působil i v České televizi, spolupracoval na pořadech jako Letem světem, Bez obalu a podobně. Má také částečný úvazek na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK.Kdo je to Miloš Čermák? Životopis Miloš Čermák, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Miloš Čermák

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1968
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Miloš Čermák se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Čtyřstěn? Vzpomněli byste si na význam slova HDI? Znáte definici termínu Balustráda? Znáte definici termínu Kyselina listová?

Klíčová slova: co je to Miloš Čermák?, přesný význam, kdo je Miloš Čermák?, význam pojmu, původ slova, formulace, význam slova, popis, synonymum, novináři, definice, slovo, informace, Miloš Čermák, odborný výraz, pojem

Pojem Miloš Čermák je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Miloš Čermák ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Miloš Čermák ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Miloš Čermák na Youtube

Najít výraz Miloš Čermák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Miloš Čermák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Miloš Čermák

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Miloš Čermák? Kdo to byl Miloš Čermák? Kdy se narodil Miloš Čermák? Kde se narodil Miloš Čermák? Miloš Čermák je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Miloš Čermák řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Miloš Čermák i v jiné kategorii než je novináři.