Kdo je to?
Kdo je Emilia Clarke? Životopis Emilia Clarke, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Emilia Clarke

Kdo je Emilia Clarke? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Emilia Clarke je herečka, která se stala světoznámou svou rolí Daenerys Targaryen ve fantasy sérii Hra o trůny. O herectví se zajímala již v raném dětství. Absolvovala studia Drama Centre v Londýně. Začínala jako divadelní herečka, působila i v televizních seriálech. Za roli ve Hře o trůny získala ocenění EWwy Award a nominaci na cenu Emmy.
K jejím dalším známým filmům patří např. Spike Island, Snídaně u Tiffanyho, Terminátor Genisys nebo drama Než jsem tě poznala či Star Wars. Časopis Esquire jmenoval Emilii Clarke v roce 2015 nejpřitažlivější ženou světa.Kdo je Emilia Clarke? Životopis Emilia Clarke, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Emilia Clarke

Národnost: britská
Datum narození: 23. října 1986
Místo narození: Londýn, Velká Británie

Líbí se stručný životopis s osobou Emilia Clarke? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Řeřicha? Vzpomněli byste si na význam slova Puntíkovaný trikot? Vzpomněli byste si na význam slova Acidofilní mléko? Znáte definici termínu Kultura?

Klíčová slova: lexikon, Emilia Clarke, životopis, popis, kde se narodila Emilia Clarke?, narození, herectví, datum narození, kdy se narodila Emilia Clarke?, život, wikipedie, Emilia Clarke, biografie, kdo je Emilia Clarke?, vysvětlení, wiki

Pojem Emilia Clarke je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Emilia Clarke v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Emilia Clarke ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emilia Clarke ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Emilia Clarke ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Emilia Clarke na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Emilia Clarke například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Emilia Clarke?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Emilia Clarke? Kdy se narodila Emilia Clarke? Kde se narodila Emilia Clarke? Emilia Clarke je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, dlouhovlasý muž, emilia Clarke, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Emilia Clarke dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emilia Clarke i v jiné kategorii než je herectví.