Kdo je to?
Kdo je to Emilia Clarke? Životopis Emilia Clarke, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emilia Clarke?

Kdo je to Emilia Clarke? Stručný životopis

Emilia Clarke je herečka, která se stala světoznámou svou rolí Daenerys Targaryen ve fantasy sérii Hra o trůny. O herectví se zajímala již v raném dětství. Absolvovala studia Drama Centre v Londýně. Začínala jako divadelní herečka, působila i v televizních seriálech. Za roli ve Hře o trůny získala ocenění EWwy Award a nominaci na cenu Emmy.
K jejím dalším známým filmům patří např. Spike Island, Snídaně u Tiffanyho, Terminátor Genisys nebo drama Než jsem tě poznala či Star Wars. Časopis Esquire jmenoval Emilii Clarke v roce 2015 nejpřitažlivější ženou světa.Kdo je to Emilia Clarke? Životopis Emilia Clarke, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Emilia Clarke

Národnost: britská
Datum narození: 23. října 1986
Místo narození: Londýn

Tento text (Emilia Clarke) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Hněv? Znáte termín Dermatitida? Vzpomněli byste si na význam slova Mononukleóza? Víte, co je to Skyr?

Klíčová slova: popis, co znamená, herectví, kdo to je, synonymum, popis, heslo, formulace, etymologie, termín, původ slova, přesný výraz, wiki, význam slova, odborný výraz, slovo

Pojem Emilia Clarke je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emilia Clarke ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Emilia Clarke ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Emilia Clarke ve Wikislovníku

Hledat slovo Emilia Clarke ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emilia Clarke například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emilia Clarke

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Emilia Clarke? Kdo to byl Emilia Clarke? Kdy se narodil Emilia Clarke? Kde se narodil Emilia Clarke? Emilia Clarke je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Emilia Clarke řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emilia Clarke i v jiné kategorii než je herectví.