Kdo je to?
Kdo je Marek Lahoda? Životopis Marek Lahoda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Marek Lahoda

Kdo je Marek Lahoda? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Marek Lahoda je český politik.
Vystudoval obor Fyzická geografie na Geografickém ústavu Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, část studia strávil na univerzitě v Oslu.
Po studiu se začal profesně věnovat analýze dat a pracoval například pro Ústav výzkumu globální změny Akademie věd ČR.
V roce 2018 vstoupil do komunální politiky v barvách České pirátské strany. Byl zvolen do zastupitelstva městské části Královo Pole a stal se také místopředsedou Komise dopravní Rady města Brna. Během svého mandátu se věnoval v Brně především tématům dopravy. Dlouhodobě se angažuje v otázkách životního prostředí, dopadů změn klimatu, udržitelnosti apod.
V komunálních volbách v roce 2022 potom vedl pirátskou kandidátku v Brně, podařilo se mu uspět a stal se členem brněnského zastupitelstva.Kdo je Marek Lahoda? Životopis Marek Lahoda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní data o osobě Marek Lahoda

Národnost: česká
Datum narození: 1992

Tento text (Marek Lahoda) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Slánek? Vzpomněli byste si na význam slova Capín? Víte, co je to Lýkovec? Znáte definici termínu Aleluja?

Klíčová slova: kdo je Marek Lahoda?, zajímavosti, kdy se narodil Marek Lahoda?, osobnost, Marek Lahoda, informace, lexikon, osobnosti, vysvětlení, popis, život, životopis, politici, wiki, národnost, politici

Pojem Marek Lahoda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Marek Lahoda ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Lahoda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Marek Lahoda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Marek Lahoda na Google.cz

Hledat frázi Marek Lahoda ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Lahoda například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Marek Lahoda?

Nyní již víte Kdo je to Marek Lahoda? Kdy se narodil Marek Lahoda? Marek Lahoda patří do kategorie Politici

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Marek Lahoda třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Lahoda i v jiné kategorii než je politici.