Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sériový vrah sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tenisový loket? Víte co je Almanach? Znáte pojem Slovo příbuzné? Vzpomněli byste si co označuje výraz Boršč?

Klíčová slova: definice, termín, formulace, kdo je Sériový vrah?, informace, zločin, přesný význam, význam pojmu, Sériový vrah, synonymum, co znamená, význam, význam slova, původ slova, přesný výraz, heslo

Pojem Sériový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sériový vrah v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Sériový vrah v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sériový vrah ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Sériový vrah ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Sériový vrah ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sériový vrah například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Sériový vrah? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.