Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sériový vrah? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cílová častka? Znáte termín Autentické víno? Znáte pojem MMS? Víte, co je to Memento mori?

Klíčová slova: význam slova, co je to Sériový vrah?, Sériový vrah, heslo, definice, kdo je Sériový vrah?, popis, význam, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, formulace, popis, odborný výraz, etymologie, původ slova

Pojem Sériový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Sériový vrah ve Wikipedii

Vyhledat výraz Sériový vrah ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Sériový vrah ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Sériový vrah ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sériový vrah například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Sériový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.