Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sériový vrah? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Želírovací cukr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osteoporóza? Znáte pojem Kmenový list? Znáte termín Satén?

Klíčová slova: Sériový vrah, definice, význam pojmu, význam, etymologie, pojem, význam slova, formulace, synonymum, kdo je Sériový vrah?, slovo, odborný výraz, co znamená, kdo to je, heslo, původ slova

Pojem Sériový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Sériový vrah ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Sériový vrah ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sériový vrah ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Sériový vrah ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sériový vrah například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Sériový vrah? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah je v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).