Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sériový vrah? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Tenisový loket? Rozumíte pojmu Autorizační kód? Znáte pojem Slovo příbuzné? Znáte pojem Kýla?

Klíčová slova: formulace, informace, kdo to je, význam, vysvětlení, Sériový vrah, definice, pojem, význam pojmu, heslo, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, popis, význam slova, lexikon

Pojem Sériový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sériový vrah zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Sériový vrah ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Sériový vrah ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Sériový vrah na Google.cz

Hledat termín Sériový vrah ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sériový vrah například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Sériový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah je v kategorii zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.