Kdo je to?
Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Kdo je to Sériový vrah?

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to, byl Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sériový vrah? Lidé, zločin

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sériový vrah sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Želírovací cukr? Pamatujete si definici pojmu Závazek? Znáte pojem Kmenový list? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hangouts?

Klíčová slova: informace, definice, pojem, kdo je Sériový vrah?, zločin, vysvětlení, termín, význam, význam slova, odborný výraz, slovo, kdo to je, heslo, význam pojmu, formulace, Sériový vrah

Pojem Sériový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Sériový vrah

Hledat výraz Sériový vrah na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sériový vrah ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Sériový vrah ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Sériový vrah v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sériový vrah například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Sériový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sériový vrah? Kdo to byl Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah se nachází v sekci zločin. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Sériový vrah i v jiné kategorii než v zločin.