Kdo je to?
Kdo je to Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sériový vrah? Lidé, zločin

Sériový vrah

Jaký je význam slova Sériový vrah? Co to znamená?

Sériový vrah je zločinec, který se dopustí několika vražd v různých místech s delším časovým odstupem. Nejčastěji mají sérioví vrazi sexuální nebo loupežný motiv. Mohou se však zaměřovat i jen na členy vlastní rodiny (vztahoví vrazi) nebo mohou mít politický či náboženský motiv. Zvláštní skupinou jsou sérioví nájemní vrazi.
Nejznámějšími českými sériovými vrahy jsou Ivan Roubal, Petr Zelenka, manželé Stodolovi a Jiří Straka (Spartakiádní vrah). Nejznámějším zahraničním sériovým vrahem je Jack Rozparovač, který nebyl nikdy dopaden.Kdo je to Sériový vrah? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sériový vrah? Lidé, zločin

Uvedený text s definicí slova Sériový vrah můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmina webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Melamin? Pamatujete si definici pojmu Tenderizér? Znáte pojem Skenování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Indukčnost?

Klíčová slova: význam pojmu, odborný výraz, informace, termín, formulace, lexikon, vysvětlení, zločin, pojem, co znamená, popis, zločin, přesný výraz, původ slova, Sériový vrah, etymologie

Pojem Sériový vrah je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Sériový vrah zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat slovo Sériový vrah ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Sériový vrah na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Sériový vrah ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Sériový vrah na Youtube

Hledat heslo Sériový vrah ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sériový vrah například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Sériový vrah, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sériový vrah? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sériový vrah? Definice pojmu Sériový vrah je v sekci Zločin

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).