Kdo je to?
Kdo je Dan Přibáň? Životopis Dan Přibáň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Dan Přibáň

Kdo je Dan Přibáň? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Dan Přibáň je český novinář a režisér. Jeho jméno je pro většinu společnosti spojeno hlavně s cestovatelským projektem Transtrabant.
V minulosti pracoval například pro server iDnes.cz nebo pro časopis ABC. Působil také jako šéfredaktor časopisu VTM Science.
V roce 2007 ho však proslavila jeho cestovatelská výprava Trabantem Hedvábnou stezkou, která zahájila sérii cest, které Přibáň a jeho spolucestovatelé absolvovali ve žlutých trabantech napříč zeměkoulí. O svých dobrodružných výpravách natáčeli i filmy, které si získaly značnou pozornost českých fanoušků. Postupně, jak se odehrávaly další výpravy, tak vznikly snímky: Trabantem Hedvábnou stezkou (2007), Trabantem napříč Afrikou (2010), Trabantem až na konec světa (2014) (cesta do Jižní Ameriky), Trabantem do posledního dechu (2016) (výprava do Tichomoří) a Trabantem tam a zase zpátky (2019).Kdo je Dan Přibáň? Životopis Dan Přibáň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Dan Přibáň

Národnost: česká
Datum narození: 7. ledna 1976
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Dan Přibáň můžete sdílet s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Velikonoce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Microsoft Office? Rozumíte pojmu Komorbidita? Víte co je Siri?

Klíčová slova: osobnosti, národnost, wikipedie, osobnost, wiki, Dan Přibáň, vysvětlení, život, narození, kdy se narodil Dan Přibáň?, životopis, místo narození, informace, lexikon, zajímavosti, biografie

Pojem Dan Přibáň je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Dan Přibáň v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Přibáň ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Dan Přibáň ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Dan Přibáň ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Dan Přibáň ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Dan Přibáň ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Přibáň například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Dan Přibáň? Stručná biografie

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Dan Přibáň? Kdy se narodil Dan Přibáň? Kde se narodil Dan Přibáň? Dan Přibáň se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, korespondent, dan Přibáň, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Dan Přibáň dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Přibáň i v jiné kategorii než je novináři.