Kdo je to?
Kdo je Dan Přibáň? Životopis Dan Přibáň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Dan Přibáň?

Kdo je Dan Přibáň? Životopis, informace, biografie, novináři

Dan Přibáň je český novinář a režisér. Jeho jméno je pro většinu společnosti spojeno hlavně s cestovatelským projektem Transtrabant.
V minulosti pracoval například pro server iDnes.cz nebo pro časopis ABC. Působil také jako šéfredaktor časopisu VTM Science.
V roce 2007 ho však proslavila jeho cestovatelská výprava Trabantem Hedvábnou stezkou, která zahájila sérii cest, které Přibáň a jeho spolucestovatelé absolvovali ve žlutých trabantech napříč zeměkoulí. O svých dobrodružných výpravách natáčeli i filmy, které si získaly značnou pozornost českých fanoušků. Postupně, jak se odehrávaly další výpravy, tak vznikly snímky: Trabantem Hedvábnou stezkou (2007), Trabantem napříč Afrikou (2010), Trabantem až na konec světa (2014) (cesta do Jižní Ameriky), Trabantem do posledního dechu (2016) (výprava do Tichomoří) a Trabantem tam a zase zpátky (2019).Kdo je Dan Přibáň? Životopis Dan Přibáň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Dan Přibáň

Národnost: česká
Datum narození: 7. ledna 1976
Místo narození: Praha

Tento text (Dan Přibáň) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Demonstrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moluska? Rozumíte pojmu Tržba? Víte co je Pesto?

Klíčová slova: popis, wiki, informace, datum narození, vysvětlení, zajímavosti, život, osobnost, Dan Přibáň, novináři, kdo je Dan Přibáň?, novináři, lexikon, biografie, národnost, místo narození

Pojem Dan Přibáň je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Dan Přibáň ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Přibáň ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Dan Přibáň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Dan Přibáň ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Dan Přibáň v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Přibáň například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Dan Přibáň?

Nyní již víte Kdo je to Dan Přibáň? Kdy se narodil Dan Přibáň? Kde se narodil Dan Přibáň? Dan Přibáň se nachází v kategorii Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dan Přibáň třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Přibáň i v jiné kategorii než je novináři.