Kdo je to?
Kdo je Dan Přibáň? Životopis Dan Přibáň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Dan Přibáň?

Kdo je Dan Přibáň? Životopis, informace, biografie, novináři

Dan Přibáň je český novinář a režisér. Jeho jméno je pro většinu společnosti spojeno hlavně s cestovatelským projektem Transtrabant.
V minulosti pracoval například pro server iDnes.cz nebo pro časopis ABC. Působil také jako šéfredaktor časopisu VTM Science.
V roce 2007 ho však proslavila jeho cestovatelská výprava Trabantem Hedvábnou stezkou, která zahájila sérii cest, které Přibáň a jeho spolucestovatelé absolvovali ve žlutých trabantech napříč zeměkoulí. O svých dobrodružných výpravách natáčeli i filmy, které si získaly značnou pozornost českých fanoušků. Postupně, jak se odehrávaly další výpravy, tak vznikly snímky: Trabantem Hedvábnou stezkou (2007), Trabantem napříč Afrikou (2010), Trabantem až na konec světa (2014) (cesta do Jižní Ameriky), Trabantem do posledního dechu (2016) (výprava do Tichomoří) a Trabantem tam a zase zpátky (2019).Kdo je Dan Přibáň? Životopis Dan Přibáň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Dan Přibáň

Národnost: česká
Datum narození: 7. ledna 1976
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dan Přibáň? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Firewall? Víte, co je to Skenování? Rozumíte pojmu Extrahovat? Rozumíte pojmu Smartphone?

Klíčová slova: novináři, místo narození, lexikon, biografie, osobnost, popis, vysvětlení, datum narození, kdo je Dan Přibáň?, Dan Přibáň, zajímavosti, národnost, životopis, život, Dan Přibáň, narození

Pojem Dan Přibáň je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Dan Přibáň ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Dan Přibáň ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dan Přibáň v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Dan Přibáň ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dan Přibáň ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dan Přibáň například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Dan Přibáň?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dan Přibáň? Kdy se narodil Dan Přibáň? Kde se narodil Dan Přibáň? Dan Přibáň je v kategorii Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Dan Přibáň například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Přibáň i v jiné kategorii než je novináři.