Kdo je to?
Kdo je Yzomandias? Životopis Yzomandias, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Yzomandias

Kdo je Yzomandias? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Český rapper Yzomandias se narodil 21. března 1991 v Karlových Varech. K hudbě se dostal již v dětských letech. Od 13 dělal DJ a o tři roky později začal působit též jako MC. V minulosti byl znám pod přezdívkou Logic, jeho civilní jméno však zní Jakub Vlček. Yzomandias vlastní nahrávací společnost Milion+ Entertainment.
V roce 2007 vydal ještě pod uměleckým jménem DJ Logic svůj první mix We Are The Future Mixtape Vol. 1. Později ještě téhož roku vydal stejnojmenný mixtape Vol. 2. Velmi brzy poté byl přijat do labelu Zutroy Clique, pod jehož hlavičkou vydal další mixtapy včetně Shine Like Diamonds a Svět patří nám. V roce 2009 se však label Zutroy rozpadl.
Následující rok se Vlček spojil s rapperem z kontroverzní skupiny Fuerza Arma, který vystupoval pod pseudonymem Clip. Muži společně v roce 2010 vydali projekt Z Ostravy do Varů. Ve stejné době si rapper zkrátil své umělecké jméno z DJ Logic pouze na Logic. Aby zapadl mezi drsné členy skupiny Fuerza Arna, oholil si hlavu a do svých textů přidal více agresivity a tvrdých slov.
Ačkoli skupina sama nařčení popírala, začala být spojována s českou neonacistickou scénou. Kvůli tomu jim byly smazány účty na stránce Bandzone a nesměli vystupovat ani na Hip Hop Kempu 2010. V tomtéž stylu vyšel ještě Vlčkův další mixtape Hráč roku Vol. 1. Brzy poté Logic skupinu Fuerza Arma opustil a tape Hráč roku Vol. 2 vznikl již bez spolupráce se skupinou.
Rok 2012 a album Czech Made Man znamenaly přesun k odlišnému stylu, na kterém Vlček spolupracoval s takovými interprety jako je Jackpot, Marpo nebo Jimmy Dickson. Spolu s posledně jmenovaným vytvořil Logic uskupení YZO Empire, které v roce 2013 získalo vlastní pořad YZO Show v Rádiu Spin.
V roce 2015 převedl Vlček YZO Empire na nově založený label Milion+ Entertainment. Ještě v dubnu téhož roku vyšel singl HVSHTHVG. Od této doby používá rapper pseudonym Yzomandias. Za změnou jeho uměleckého jména stojí především proslavení amerického rappera Logica. Od té doby vydal ještě deset alb, přičemž všechny vyšly pod labelem Milion+. Čtyři alba - Zhora vypadá všechno líp, Sbohem Roxano, Dobrá duše, srdce ze zlata a Prozyum - byla oceněna platinovými deskami.
Ačkoli sám zatím nemá ani manželku, ani děti, považuje se za rodinný typ. Tvrdí, že pandemie mu víc dala, než vzala. V roce 2020 získal Cenu Anděl za desku Prozyum a ve stejné době vyhrál i anketu Muž roku Esquire MAN 2020. k jeho písním patří například Rodinnej Typ, Jedna Dva, Novej Svět, Bye Bye, Necejtim Nic, Kawasaki, Double Trouble, Baby a Benzo a další.Kdo je Yzomandias? Životopis Yzomandias, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Yzomandias

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1991
Místo narození: Karlovy Vary

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Yzomandias sdílet s vašimi přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Alergen? Vzpomněli byste si na význam slova Živnost? Znáte definici termínu Pryšec nádherný? Znáte definici termínu Nadzvuková rychlost?

Klíčová slova: život, osobnost, osobnosti, životopis, hudba, národnost, popis, vysvětlení, kdo je Yzomandias?, informace, kde se narodil Yzomandias?, datum narození, kdy se narodil Yzomandias?, Yzomandias, lexikon, narození

Pojem Yzomandias je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Yzomandias ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Yzomandias na Youtube

Vyhledat pojem Yzomandias ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Yzomandias ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Yzomandias ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Yzomandias například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Yzomandias?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Yzomandias? Kdy se narodil Yzomandias? Kde se narodil Yzomandias? Yzomandias je v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Yzomandias například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Yzomandias i v jiné kategorii než je hudba.