Kdo je to?
Kdo je to, byl Primitiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primitiv? Lidé, hanlivé

Kdo je to Primitiv?

Jaký je význam slova Primitiv? Co to znamená?

Slovem primitiv bývá označován "jednodušší" člověk v tom smyslu, že mu schází základní návyky, způsoby a vychování. Jako synonyma můžeme použít slova buran, křupan, případně vidlák. Primitivem může být člověk pocházející např. ze sociálně slabé anebo nefungující rodiny, kdy mu během dětství a dospívání chyběl dobrý příklad v podobě někoho dospělého. Výraz primitiv však můžeme použít i pro jedince s neurvalým a hrubým až neslušným chováním, který se někdy hloupě a nesmyslně může domnívat, že tím na někoho udělá dojem. Budeme-li mluvit o nějaké věci nebo problému, pak primitivní znamená prostě totéž co jednoduchý bez dalších významových příznaků. V odborném jazyce se slovo primitivní používá běžně např. pro organismy s nekomplikovanou stavbou těla.


Kdo je to, byl Primitiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primitiv? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Primitiv se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šindel? Znáte definici termínu Strofa? Znáte definici termínu Adenovirus? Pamatujete si definici pojmu Bridž?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, popis, formulace, etymologie, slovo, odborný výraz, heslo, popis, význam, význam pojmu, informace, wiki, přesný význam, původ slova, hanlivé

Pojem Primitiv je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Primitiv ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Primitiv na Youtube

Najít heslo Primitiv ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Primitiv na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Primitiv například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Primitiv, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Primitiv? Kdo to byl Primitiv? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primitiv? Definice pojmu Primitiv je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.