Kdo je to?
Kdo je to, byl Primitiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primitiv? Lidé, hanlivé

Kdo je to Primitiv?

Jaký je význam slova Primitiv? Co to znamená?

Slovem primitiv bývá označován "jednodušší" člověk v tom smyslu, že mu schází základní návyky, způsoby a vychování. Jako synonyma můžeme použít slova buran, křupan, případně vidlák. Primitivem může být člověk pocházející např. ze sociálně slabé anebo nefungující rodiny, kdy mu během dětství a dospívání chyběl dobrý příklad v podobě někoho dospělého. Výraz primitiv však můžeme použít i pro jedince s neurvalým a hrubým až neslušným chováním, který se někdy hloupě a nesmyslně může domnívat, že tím na někoho udělá dojem. Budeme-li mluvit o nějaké věci nebo problému, pak primitivní znamená prostě totéž co jednoduchý bez dalších významových příznaků. V odborném jazyce se slovo primitivní používá běžně např. pro organismy s nekomplikovanou stavbou těla.


Kdo je to, byl Primitiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Primitiv? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Primitiv? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Šindel? Znáte pojem Feng shui? Znáte definici termínu Adenovirus? Vzpomenete si na definici slova Kompilace?

Klíčová slova: původ slova, co je to Primitiv?, synonymum, termín, definice, vysvětlení, co znamená, odborný výraz, pojem, etymologie, wiki, popis, formulace, kdo to je, hanlivé, informace

Pojem Primitiv je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Primitiv ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Primitiv ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Primitiv v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Primitiv ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Primitiv například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Primitiv? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Primitiv? Kdo to byl Primitiv? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primitiv? Definice pojmu Primitiv je v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Primitiv i v jiných kategoriích (než hanlivé).