Kdo je to?
Kdo je to Primitiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Primitiv? Lidé, hanlivé

Primitiv

Co znamená a jaký je význam slova Primitiv?

Slovem primitiv bývá označován "jednodušší" člověk v tom smyslu, že mu schází základní návyky, způsoby a vychování. Jako synonyma můžeme použít slova buran, křupan, případně vidlák. Primitivem může být člověk pocházející např. ze sociálně slabé anebo nefungující rodiny, kdy mu během dětství a dospívání chyběl dobrý příklad v podobě někoho dospělého. Výraz primitiv však můžeme použít i pro jedince s neurvalým a hrubým až neslušným chováním, který se někdy hloupě a nesmyslně může domnívat, že tím na někoho udělá dojem. Budeme-li mluvit o nějaké věci nebo problému, pak primitivní znamená prostě totéž co jednoduchý bez dalších významových příznaků. V odborném jazyce se slovo primitivní používá běžně např. pro organismy s nekomplikovanou stavbou těla.


Kdo je to Primitiv? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Primitiv? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Emulze? Rozumíte pojmu Nacionalismus? Znáte definici termínu Performance? Znáte pojem Chat?

Klíčová slova: původ slova, hanlivé, slovo, co znamená, heslo, vysvětlení, význam slova, hanlivé, význam, přesný význam, význam pojmu, popis, synonymum, wikipedie, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Primitiv je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Primitiv

Vyhledat heslo Primitiv ve Wikipedii

Vyhledat výraz Primitiv v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Primitiv ve Wikislovníku

Najít heslo Primitiv ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Primitiv ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Primitiv například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Primitiv

Nyní již víte Kdo je to Primitiv? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Primitiv? Definice pojmu Primitiv je v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Čerstvé informace hledejte výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Primitiv i v jiné kategorii než v hanlivé.