Kdo je to?
Kdo je Daniel Volopich? Životopis Daniel Volopich, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Daniel Volopich

Kdo je Daniel Volopich? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Daniel Volopich je známý český podnikatel a advokát.
Po absolvování střední školy se rozhodl věnovat studiu práva a získal magisterský titul na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.
Po dokončení studia začal pracovat jako právník a specializoval se na obchodní právo, obchodní spory a restrukturalizaci firem. Poté působil tři roky jako komerční právník. Své znalosti a zkušenosti využíval při řešení složitých právních situací a pomáhal firmám dosáhnout úspěšného řešení svých obchodních problémů. V advokacii se pohybuje od roku 1996.
V roce 2005 se Volopich rozhodl vstoupit na podnikatelskou scénu a společně s JUDr. Tomášem Tomšíčkem založil advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., která se specializuje na obchodní poradenství a restrukturalizaci firem. Působí zde například manželka nejlepšího silničního cyklisty Romana Kreuzigera.
Jeho znalosti v oblasti práva a podnikání mu umožnily zaměřit se na energetické právo, problematiku hospodářské soutěže včetně veřejné podpory a právní poradenství ohledně veřejných zakázek.
Jeho společnost brzy získala uznání na trhu a stala se jedním z předních hráčů v oblasti podnikového poradenství. V roce 2010 se rozhodl rozšířit své podnikání o oblast realit a založil společnost, která se specializuje na nákup, prodej a správu nemovitostí.
Své podnikání dále rozšiřoval a v roce 2015 se stal spolumajitelem velkého obchodního centra v Praze. Jeho společnosti se staly jedním z nejvýznamnějších na trhu v oblasti podnikového poradenství, realit a obchodních center.
Pohybuje se také v řídících a dozorčích orgánech různých společností, například Menesis, RETeq nebo Falcon Praha.
Od roku 2004 je jedním z provozovatelů skiareálu ve Špindlerově Mlýně, jehož základní kapitál se pohybuje okolo 200 milionů korun. Od roku 2005 byl několik let spolumajitelem fotbalového klubu FC Viktoria Plzeň, po pár letech ale přišla do rukou jiného milionáře, Tomáše Paclíka.
Daniel je také aktivním členem řady profesních organizací, jako je například Česká advokátní komora a Hospodářská komora ČR.
Roku 2020 se dostalo na veřejnost video, na kterém spolu souloží Andrea Verešová a Daniel Volopich. Manželé se bránili, že nahrávka byla zfalšovaná, a proto podali trestní oznámení a požádali veřejnost o pomoc s hledáním hackera. Za poskytnutí informací vedoucích k dopadení pachatele byl vypsán šek v hodnotě 50 000 euro.
Jeho první manželkou byla Brigita Volopichová, bývalá slovenská modelka, která se v roce 1990 umístila na druhém místě v Miss monokiny. Mají spolu dvě dcery, Valentinu a Josefínu. Mladší dcera Josefína se závodně věnuje lyžování.
Nyní je jeho manželkou slavná modelka a Miss Slovenska, o šestnáct let mladší Andrea Verešová. Jejich vztah začal poté, co se Verešová rozešla s hokejistou Jaromírem Jágrem. Vzali se na zámku v Kynžvartu v březnu 2007. Spolu mají dvě děti, dceru Vanessu a syna Daniela Tobiase.
Volný čas tráví s rodinou a sportem.Kdo je Daniel Volopich? Životopis Daniel Volopich, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Daniel Volopich

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1964
Místo narození: Plzeň, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Volopich s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Exacerbace? Víte co je Scholastika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gynekomastie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křesťanství?

Klíčová slova: kdy se narodil Daniel Volopich?, Daniel Volopich, životopis, popis, osobnost, lexikon, narození, zajímavosti, biografie, osobnosti, wiki, vysvětlení, informace, kde se narodil Daniel Volopich?, místo narození, podnikání

Pojem Daniel Volopich je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Daniel Volopich na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Daniel Volopich ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Daniel Volopich ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Daniel Volopich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Daniel Volopich ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Volopich například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Volopich?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Daniel Volopich? Kdy se narodil Daniel Volopich? Kde se narodil Daniel Volopich? Daniel Volopich patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka s autem, daniel Volopich, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Daniel Volopich třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Volopich i v jiné kategorii než je podnikání.