Kdo je to?
Kdo je Daniel Volopich? Životopis Daniel Volopich, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Daniel Volopich?

Kdo je Daniel Volopich? Životopis, informace, biografie, podnikání

Daniel Volopich je známý český podnikatel a advokát.
Po absolvování střední školy se rozhodl věnovat studiu práva a získal magisterský titul na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.
Po dokončení studia začal pracovat jako právník a specializoval se na obchodní právo, obchodní spory a restrukturalizaci firem. Poté působil tři roky jako komerční právník. Své znalosti a zkušenosti využíval při řešení složitých právních situací a pomáhal firmám dosáhnout úspěšného řešení svých obchodních problémů. V advokacii se pohybuje od roku 1996.
V roce 2005 se Volopich rozhodl vstoupit na podnikatelskou scénu a společně s JUDr. Tomášem Tomšíčkem založil advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., která se specializuje na obchodní poradenství a restrukturalizaci firem. Působí zde například manželka nejlepšího silničního cyklisty Romana Kreuzigera.
Jeho znalosti v oblasti práva a podnikání mu umožnily zaměřit se na energetické právo, problematiku hospodářské soutěže včetně veřejné podpory a právní poradenství ohledně veřejných zakázek.
Jeho společnost brzy získala uznání na trhu a stala se jedním z předních hráčů v oblasti podnikového poradenství. V roce 2010 se rozhodl rozšířit své podnikání o oblast realit a založil společnost, která se specializuje na nákup, prodej a správu nemovitostí.
Své podnikání dále rozšiřoval a v roce 2015 se stal spolumajitelem velkého obchodního centra v Praze. Jeho společnosti se staly jedním z nejvýznamnějších na trhu v oblasti podnikového poradenství, realit a obchodních center.
Pohybuje se také v řídících a dozorčích orgánech různých společností, například Menesis, RETeq nebo Falcon Praha.
Od roku 2004 je jedním z provozovatelů skiareálu ve Špindlerově Mlýně, jehož základní kapitál se pohybuje okolo 200 milionů korun. Od roku 2005 byl několik let spolumajitelem fotbalového klubu FC Viktoria Plzeň, po pár letech ale přišla do rukou jiného milionáře, Tomáše Paclíka.
Daniel je také aktivním členem řady profesních organizací, jako je například Česká advokátní komora a Hospodářská komora ČR.
Roku 2020 se dostalo na veřejnost video, na kterém spolu souloží Andrea Verešová a Daniel Volopich. Manželé se bránili, že nahrávka byla zfalšovaná, a proto podali trestní oznámení a požádali veřejnost o pomoc s hledáním hackera. Za poskytnutí informací vedoucích k dopadení pachatele byl vypsán šek v hodnotě 50 000 euro.
Jeho první manželkou byla Brigita Volopichová, bývalá slovenská modelka, která se v roce 1990 umístila na druhém místě v Miss monokiny. Mají spolu dvě dcery, Valentinu a Josefínu. Mladší dcera Josefína se závodně věnuje lyžování.
Nyní je jeho manželkou slavná modelka a Miss Slovenska, o šestnáct let mladší Andrea Verešová. Jejich vztah začal poté, co se Verešová rozešla s hokejistou Jaromírem Jágrem. Vzali se na zámku v Kynžvartu v březnu 2007. Spolu mají dvě děti, dceru Vanessu a syna Daniela Tobiase.
Volný čas tráví s rodinou a sportem.Kdo je Daniel Volopich? Životopis Daniel Volopich, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Daniel Volopich

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1964
Místo narození: Plzeň, Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Volopich se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Enuréza? Víte, co je to Vesmír? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sieg Heil? Rozumíte pojmu Airbrush?

Klíčová slova: wiki, životopis, informace, osobnosti, kde se narodil Daniel Volopich?, místo narození, datum narození, biografie, život, národnost, kdo je Daniel Volopich?, narození, lexikon, wikipedie, podnikání, zajímavosti

Pojem Daniel Volopich je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Daniel Volopich lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Volopich ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Daniel Volopich ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Daniel Volopich v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Daniel Volopich ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Daniel Volopich na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Volopich například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Daniel Volopich? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Daniel Volopich? Kdy se narodil Daniel Volopich? Kde se narodil Daniel Volopich? Daniel Volopich patří do sekce Podnikání

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Volopich dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Volopich i v jiné kategorii než je podnikání.