Kdo je to?
Kdo je Petr Blahuš? Životopis Petr Blahuš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Petr Blahuš

Kdo je Petr Blahuš? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Petr Blahuš je český novinář, spisovatel a cestovatel.
Pracoval jako policista, mimo jiné jako vyšetřovatel v Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Po roce 2000 se však začal věnovat cestování a žurnalistice. Mimo jiné působil i jako válečný reportér v Afgánistánu. Psal články například pro Právo, Reflex, Týden či Parlamentní listy i pro cestovatelský Koktejl.
Jako cestovatel a novinář ke svým reportážím pořizuje i vlastní fotografie, které také několikrát vystavoval. Mezi cíle jeho cest patřilo například Rumunsko, Ukrajina, Egypt či Maroko.
Angažoval se též ve Skautu a Aktivních zálohách, kromě cestování se zabývá i tématy spojenými s českou, především válečnou historií.
Je autorem knihy Čeští lvi pod Hindúkušem (2013), ve které se věnoval tématům spojeným s Afgánistánem, misemi českých vojáků a působením jednotek Severoatlantické aliance v této zemi.Kdo je Petr Blahuš? Životopis Petr Blahuš, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Petr Blahuš

Národnost: česká
Datum narození: 31. ledna 1966
Místo narození: Praha

Tento text (Petr Blahuš) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Loch? Víte co je Droždí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obří slalom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Energie?

Klíčová slova: lexikon, zajímavosti, národnost, wiki, Petr Blahuš, život, kdy se narodil Petr Blahuš?, novináři, narození, novináři, wikipedie, osobnost, místo narození, Petr Blahuš, kdo je Petr Blahuš?, informace

Pojem Petr Blahuš je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Petr Blahuš lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Petr Blahuš ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Petr Blahuš ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Petr Blahuš na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Petr Blahuš ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Blahuš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Blahuš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Petr Blahuš? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Petr Blahuš? Kdy se narodil Petr Blahuš? Kde se narodil Petr Blahuš? Petr Blahuš patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, mladý žurnalista, petr Blahuš, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Blahuš třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Blahuš i v jiné kategorii než je novináři.