Kdo je to?
Kdo je to Tichošlápek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tichošlápek? Lidé, hanlivé

Tichošlápek

Co znamená a jaký je význam slova Tichošlápek?

Tichošlápek je hanlivé označení pro člověka, který se neprojevuje, ale může ve skrytu škodit druhým lidem. Daná osoba se ráda přetvařuje, působí bezradně, předstírá neškodného naivního člověka. Osoba má často pomstychtivé sklony, ráda škodí. Synonyma pro slovo „tichošlápek“ jsou „tichá voda, on/ ona se nezdá, opatrník, pan opatrný, svatoušek, mrtvá muška, tichý zabiják, divný patron“.
Další použití výrazu tichošlápek je pro člověka, který je opatrný, nikomu neškodí, je uzavřený a stydlivý.
Původ slova tichošlápek můžeme hledat ve spojení dvou slov „tiše našlapovat“, „tiše šlapat“, chodit kolem někoho tiše, obezřetně.


Kdo je to Tichošlápek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tichošlápek? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Tichošlápek se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Alabastr? Pamatujete si definici pojmu Prasečí chřipka? Rozumíte pojmu Bambucké máslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo HIV?

Klíčová slova: termín, Tichošlápek, informace, odborný výraz, etymologie, hanlivé, význam pojmu, pojem, heslo, význam slova, hanlivé, přesný výraz, přesný význam, synonymum, wiki, význam

Pojem Tichošlápek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat výraz Tichošlápek na Google obrázcích

Vyhledat heslo Tichošlápek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Tichošlápek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Tichošlápek na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Tichošlápek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tichošlápek například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Tichošlápek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Tichošlápek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tichošlápek? Definice pojmu Tichošlápek patří do kategorie Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).