Kdo je to?
Kdo je Vladimír Polák? Životopis Vladimír Polák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Vladimír Polák

Kdo je Vladimír Polák? Životopis, informace, biografie, herectví

Zastupitel městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, nestraník za hnutí Ostravak Vladimír Polák je původně herec, komik, moderátor, producent a scénárista. Od roku 2014 je zastupitel města Ostrava.
Vystudoval Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, poslední dva roky studia získal stipendium od Českého literárního fondu. V roce 1995 podepsal smlouvu s činoherním souborem Národního divadla moravskoslezského v Ostravě a stal se tak jejím členem. V současné době je členem ostravského Divadla Mír. Má za sebou nejenom divadelní role. V roce 1998 si zahrál také ve filmu Císař a tambor. Snad jeho nejvýraznějším výkonem byla role Adolfa Hitlera ve hře Mein Kampf, za kterou obdržel cenu Českého divadla za nejlepší mužskou roli. Vidět ho bylo možné i ve filmu Ostravak Ostravski, v pohádce Princezna zakletá v čase nebo Ženská pomsta.
Vladimír Polák je ženatý a je otcem tří dcer. Věnuje se sportu, nejvíc vyznává aikidu. V současné době se věnuje politické dráze. V roce 2002 byl v komunálních volbách zvolen zastupitelem městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. V roce 2006 svůj mandát obhájil, což se už nestalo v dalších volbách v roce 2010, kdy už nekandidoval. Stalo se tak o čtyři roky později, kdy díky rezignaci kolegyně Hany Kobilíkové dostal mandát.Kdo je Vladimír Polák? Životopis Vladimír Polák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Vladimír Polák

Národnost: česká
Datum narození: 23. března 1977
Místo narození: Ostrava

Popis osobnosti Vladimír Polák můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Blue ray? Znáte pojem Plurál? Vzpomenete si na definici slova Želírovací cukr? Vzpomenete si na definici slova Argument?

Klíčová slova: osobnosti, kdy se narodil Vladimír Polák?, lexikon, místo narození, popis, wiki, osobnost, informace, narození, biografie, kde se narodil Vladimír Polák?, wikipedie, životopis, herectví, vysvětlení, národnost

Pojem Vladimír Polák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Vladimír Polák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Vladimír Polák ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Vladimír Polák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Vladimír Polák ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Vladimír Polák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimír Polák například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Vladimír Polák? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Vladimír Polák? Kdy se narodil Vladimír Polák? Kde se narodil Vladimír Polák? Vladimír Polák je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Vladimír Polák třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimír Polák i v jiné kategorii než je herectví.