Kdo je to?
Kdo je to, byl Sudokopytník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sudokopytník? Lidé, různé

Kdo je to Sudokopytník?

Jaký je význam slova Sudokopytník? Co to znamená?

Sudokopytník je označení pro řád savců, u kterých prochází osa končetin mezi třetím a čtvrtým prstem. Na konci prstů se nacházejí rohovitá kopyta.
K sudokopytníkům se řadí 10 čeledí a přibližně 300 druhů. Patří sem například hroši, velbloudi, lamy, žirafy a dokonce kytovci, kteří mají místo končetin ploutve. U nás žijí tři čeledi a cca 10 druhů.Kdo je to, byl Sudokopytník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sudokopytník? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Sudokopytník se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Poslední zvonění? Vzpomenete si na definici slova Emotikon? Vzpomenete si na definici slova Slovní zásoba? Vzpomněli byste si na význam slova Akronym?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, synonymum, přesný význam, původ slova, formulace, lexikon, definice, co je to Sudokopytník?, heslo, význam, různé, wiki, odborný výraz, co znamená, slovo

Pojem Sudokopytník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Sudokopytník

Zkusit najít frázi Sudokopytník ve Wikislovníku

Najít pojem Sudokopytník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sudokopytník ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Sudokopytník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sudokopytník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Sudokopytník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sudokopytník? Kdo to byl Sudokopytník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sudokopytník? Definice pojmu Sudokopytník je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Sudokopytník hledat i v jiných kategoriích (než různé).