Kdo je to?
Kdo je to Petra Procházková? Životopis Petra Procházková, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Petra Procházková?

Kdo je to Petra Procházková? Stručný životopis

Petra Procházková je česká žurnalistka a také humanitární pracovnice. Populární se stala hlavně svými zprávami z válečné oblasti na kavkazském území bývalého Sovětského svazu. Je absolventkou žurnalistiky, podílela se na vývoji časopisu Čtyřlístek. Začala prací v časopise Květy, později psala reportáže pro Lidové noviny. V Rusku působila jako zahraniční korespondentka a válečná zpravodajka. Dostala se přímo do centra válečných konfliktů a točila zde reportáže.
Petra Procházková se věnuje i humanitární práci, založila dětský domov pro sirotky v Grozném. Pak působila jako zpravodajka v Afghánistánu. Pomocí občanského sdružení, které spoluzaložila, pomáhá i nadále všem, kteří pomoc potřebují.Kdo je to Petra Procházková? Životopis Petra Procházková, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Petra Procházková

Národnost: česká
Datum narození: 20. října 1964
Místo narození: Český Brod

Popis osobnosti Petra Procházková můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Exkoriace? Rozumíte pojmu Řípa? Pamatujete si definici pojmu Apokryf? Znáte pojem Ostrov?

Klíčová slova: Petra Procházková, co znamená, informace, vysvětlení, heslo, slovo, význam pojmu, přesný výraz, význam, popis, synonymum, termín, přesný význam, definice, novináři, pojem

Pojem Petra Procházková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Petra Procházková ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Petra Procházková ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Petra Procházková na Youtube

Vyhledat termín Petra Procházková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Procházková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Petra Procházková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Petra Procházková? Kdo to byl Petra Procházková? Kdy se narodil Petra Procházková? Kde se narodil Petra Procházková? Petra Procházková patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Petra Procházková kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Procházková i v jiné kategorii než je novináři.