Kdo je to?
Kdo je to Obr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obr? Lidé, mytologie

Kdo je to Obr?

Co znamená a jaký je význam slova Obr?

Obr je nadpřirozená a legendární bytost. Jeho typickými znaky jsou nadměrná velikost a velká síla. Báje řecké a báje severských národů považují obry za jedny z prvních bytostí, které existovaly již při vzniku světa, a bojovali proti bohům společně s chaosem.
Obr se vyskytuje i v pohádkách, kde má však zcela odlišné vlastnosti. Je většinou mdlého rozumu a je zlý. Často proto končí jako poražený.Kdo je to Obr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obr? Lidé, mytologie

Sdílejte tento text s heslem Obr s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Notebook? Vzpomněli byste si na význam slova Anaerobní cvičení? Vzpomenete si na definici slova Agrafie? Znáte definici termínu Galaretka?

Klíčová slova: pojem, Obr, co znamená, Obr, formulace, vysvětlení, původ slova, význam slova, wikipedie, slovo, přesný výraz, popis, heslo, přesný výraz, význam, informace

Pojem Obr je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Obr ve Wikipedii

Najít termín Obr na Google.cz

Vyhledat pojem Obr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Obr ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Obr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Obr například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Obr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Obr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obr? Definice pojmu Obr patří do kategorie Mytologie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Obr hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).