Kdo je to?
Kdo je to Obr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obr? Lidé, mytologie

Kdo je to Obr?

Jaký je význam slova Obr? Co to znamená?

Obr je nadpřirozená a legendární bytost. Jeho typickými znaky jsou nadměrná velikost a velká síla. Báje řecké a báje severských národů považují obry za jedny z prvních bytostí, které existovaly již při vzniku světa, a bojovali proti bohům společně s chaosem.
Obr se vyskytuje i v pohádkách, kde má však zcela odlišné vlastnosti. Je většinou mdlého rozumu a je zlý. Často proto končí jako poražený.Kdo je to Obr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obr? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Obr s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Notebook? Znáte definici termínu Závazek? Vzpomenete si na definici slova Řopík? Pamatujete si definici pojmu Outlook?

Klíčová slova: heslo, přesný význam, Obr, wiki, lexikon, wikipedie, odborný výraz, pojem, přesný výraz, původ slova, popis, Obr, synonymum, slovo, vysvětlení, význam

Pojem Obr je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Obr

Vyhledat termín Obr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Obr ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Obr ve Wikislovníku

Najít termín Obr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Obr ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obr například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obr

Právě jste zjistili Kdo je to Obr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obr? Definice pojmu Obr je v kategorii Mytologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Obr v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je mytologie.