Kdo je to?
Kdo je to, byl Obr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obr? Lidé, mytologie

Kdo je to Obr?

Jaký je význam slova Obr? Co to znamená?

Obr je nadpřirozená a legendární bytost. Jeho typickými znaky jsou nadměrná velikost a velká síla. Báje řecké a báje severských národů považují obry za jedny z prvních bytostí, které existovaly již při vzniku světa, a bojovali proti bohům společně s chaosem.
Obr se vyskytuje i v pohádkách, kde má však zcela odlišné vlastnosti. Je většinou mdlého rozumu a je zlý. Často proto končí jako poražený.Kdo je to, byl Obr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obr? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Obr? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Notebook? Víte, co je to Artralgie? Vzpomenete si na definici slova Autorita? Rozumíte pojmu Ich-forma?

Klíčová slova: lexikon, formulace, Obr, co je to Obr?, původ slova, přesný výraz, význam slova, heslo, synonymum, wiki, termín, popis, kdo to je, slovo, význam pojmu, přesný význam

Pojem Obr je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Obr ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Obr ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Obr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Obr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Obr například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Obr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Obr? Kdo to byl Obr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obr? Definice pojmu Obr patří do sekce mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.