Kdo je to?
Kdo byl Margaret Thatcherová? Životopis Margaret Thatcherová, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Margaret Thatcherová?

Kdo to byl Margaret Thatcherová? Stručný životopis

Margaret Thatcherová byla významnou postavou britské politiky. Jako vůdkyně konzervativců se stala britskou premiérkou a ve funkci byla déle než 11 let. Margaret Thatcherové se přezdívalo Železná lady, protože jednala rozhodně a nepřipouštěla kompromisy. Prosazovala ekonomické a sociální reformy, které měly posílit tržní hospodářství.
Konzervativní hodnoty a silná zahraniční politika byly pro období její vlády typické. Získal i mnoho výjimek v rámci EU. Do konce svého života zůstala členkou Sněmovny lordů.Kdo byl Margaret Thatcherová? Životopis Margaret Thatcherová, slavní lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Margaret Thatcherová

Národnost: britská
Datum narození: 13. října 1925
Místo narození: Grantham
Datum úmrtí: 8. dubna 2013

Tento text (Margaret Thatcherová) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Geocaching? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronická evidence tržeb? Víte, co je to Pomelo? Znáte definici termínu Hepa filtr?

Klíčová slova: původ slova, přesný význam, co je to Margaret Thatcherová?, význam, wiki, vysvětlení, definice, co znamená, význam slova, pojem, politici, kdo je Margaret Thatcherová?, Margaret Thatcherová, kdo to je, popis, význam pojmu

Pojem Margaret Thatcherová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Margaret Thatcherová ve Wikislovníku

Najít slovo Margaret Thatcherová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Margaret Thatcherová na Youtube

Hledat pojem Margaret Thatcherová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Margaret Thatcherová například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Margaret Thatcherová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Margaret Thatcherová? Kdo to byl Margaret Thatcherová? Kdy se narodil Margaret Thatcherová? Kde se narodil Margaret Thatcherová? Kdy zemřel Margaret Thatcherová? Margaret Thatcherová je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Margaret Thatcherová třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Margaret Thatcherová i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.