Kdo je to?
Kdo byl Margaret Thatcherová? Životopis Margaret Thatcherová, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Margaret Thatcherová?

Kdo to byl Margaret Thatcherová? Stručný životopis

Margaret Thatcherová byla významnou postavou britské politiky. Jako vůdkyně konzervativců se stala britskou premiérkou a ve funkci byla déle než 11 let. Margaret Thatcherové se přezdívalo Železná lady, protože jednala rozhodně a nepřipouštěla kompromisy. Prosazovala ekonomické a sociální reformy, které měly posílit tržní hospodářství.
Konzervativní hodnoty a silná zahraniční politika byly pro období její vlády typické. Získal i mnoho výjimek v rámci EU. Do konce svého života zůstala členkou Sněmovny lordů.Kdo byl Margaret Thatcherová? Životopis Margaret Thatcherová, slavní lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Margaret Thatcherová

Národnost: britská
Datum narození: 13. října 1925
Místo narození: Grantham
Datum úmrtí: 8. dubna 2013

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Margaret Thatcherová s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Geocaching? Rozumíte pojmu Digitalizace? Víte, co je to Pomelo? Znáte pojem SWIFT?

Klíčová slova: etymologie, politici, kdo je Margaret Thatcherová?, definice, wiki, význam slova, vysvětlení, termín, slovo, popis, heslo, přesný význam, přesný výraz, formulace, synonymum, kdo to je

Pojem Margaret Thatcherová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Margaret Thatcherová

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Margaret Thatcherová ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Margaret Thatcherová na Google.cz

Najít pojem Margaret Thatcherová ve Wikislovníku

Hledat výraz Margaret Thatcherová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Margaret Thatcherová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Margaret Thatcherová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Margaret Thatcherová? Kdo to byl Margaret Thatcherová? Kdy se narodil Margaret Thatcherová? Kde se narodil Margaret Thatcherová? Kdy zemřel Margaret Thatcherová? Margaret Thatcherová se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Margaret Thatcherová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Margaret Thatcherová i v jiné kategorii než je politici.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.