Kdo je to?
Kdo je Petr Suchoň? Životopis Petr Suchoň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Petr Suchoň

Kdo je Petr Suchoň? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Tvář Petra Suchoně mohl každý divák televizních a sportovních novin vídat pravidelně od roku 2008 na Nově. V tandemu s Renátou Czadernovou patřili neodmyslitelně na televizní obrazovky do roku 2021, kdy byl Petr Suchoň po jeho neprofesionálním excesu ohledně covidu 19 stažen mimo obrazovku. Ačkoliv se Suchoň za tento přešlap veřejně omluvil, dostal později výpověď, kterou TV Nova odůvodnila jako reorganizací redakce. Po moderátorovi okamžitě sáhla konkurenční TV Prima. V ní začal moderovat ranní vysílání Nový den.
Ačkoliv je tento sympaťák velkým lákadlem pro ženy, vždy to tak nebylo. Byl baculatý a s nástupem na Novu se rozhodl shodit přebytečná kila. To se mu povedlo a tím se mu změnil život nejen na poli profesním, ale také soukromém. Jeho náručí prošlo několik žen zvučných jmen, jako je například modelka Eliška Bučková, či Gabriela Franková. Nakonec opustil modelingová mola a zalovil ve vodách sportovních. Výsledkem byl asi tříletý vztah, než svoji vyvolenou požádal o ruku. Suchoň se v únoru 2018 oženil na ostrově Mauricius s o dva roky starší tenistkou Klárou Koukalovou. Pořídili si spolu několik pejsků, až přišel rok 2021, kdy se pár rozhodl založit rodinu. V polovině července se jim narodil syn, kterého pojmenovali Sebastián.Kdo je Petr Suchoň? Životopis Petr Suchoň, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Petr Suchoň

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1984
Místo narození: Gottwaldov (Zlín)

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Suchoň sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Microblading? Pamatujete si definici pojmu Rasca? Vzpomněli byste si na význam slova Vestibul? Vzpomněli byste si co znamená slovo Anarchismus?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, novináři, kdo je Petr Suchoň?, lexikon, život, životopis, novináři, vysvětlení, zajímavosti, narození, osobnost, wikipedie, národnost, popis, místo narození

Pojem Petr Suchoň je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Petr Suchoň v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Petr Suchoň ve Wikislovníku

Najít heslo Petr Suchoň ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Petr Suchoň ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Suchoň ve Wikimedia Commons

Najít pojem Petr Suchoň v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Suchoň například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Suchoň

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Petr Suchoň? Kdy se narodil Petr Suchoň? Kde se narodil Petr Suchoň? Petr Suchoň je v sekci Novináři

Kategorie novináři, žurnalista u stolu, petr Suchoň, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Suchoň např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Suchoň i v jiné kategorii než je novináři.