Kdo je to?
Kdo je to Obchodní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní asistent? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní asistent?

Co znamená a jaký je význam slova Obchodní asistent?

Obchodní asistent je člověk, jehož úkolem ve firmě je zajistit některé činnosti obchodního oddělení. Podporuje obchodníky po stránce administrativně organizační. Zodpovídá za přípravu podkladů, na jejichž základě probíhají obchodní jednání, uzavírají se smlouvy a posléze se provádějí zakázky. Stará se o jejich evidenci a kontroluje jejich plnění.
Obchodní asistent jedná se zákazníky i orgány veřejné a státní správy, např. celníky, finančním úřadem a podobně. Stará se také o zajištění dokumentace ro vymáhání případných pohledávek.Kdo je to Obchodní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní asistent? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Obchodní asistent můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Sčítanec? Vzpomenete si na definici slova Aftraipšár? Víte co je Rotunda? Vzpomněli byste si na význam slova Nostalgie?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, wiki, popis, etymologie, profese, termín, lexikon, synonymum, profese, heslo, informace, definice, Obchodní asistent, formulace, slovo

Pojem Obchodní asistent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Obchodní asistent zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Obchodní asistent ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Obchodní asistent ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Obchodní asistent na Youtube

Najít termín Obchodní asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Obchodní asistent ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní asistent například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Obchodní asistent, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Obchodní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní asistent? Definice pojmu Obchodní asistent je v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.