Kdo je to?
Kdo je to, byl Obchodní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní asistent? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní asistent?

Jaký je význam slova Obchodní asistent? Co to znamená?

Obchodní asistent je člověk, jehož úkolem ve firmě je zajistit některé činnosti obchodního oddělení. Podporuje obchodníky po stránce administrativně organizační. Zodpovídá za přípravu podkladů, na jejichž základě probíhají obchodní jednání, uzavírají se smlouvy a posléze se provádějí zakázky. Stará se o jejich evidenci a kontroluje jejich plnění.
Obchodní asistent jedná se zákazníky i orgány veřejné a státní správy, např. celníky, finančním úřadem a podobně. Stará se také o zajištění dokumentace ro vymáhání případných pohledávek.Kdo je to, byl Obchodní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Obchodní asistent? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Obchodní asistent? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sčítanec? Vzpomenete si na definici slova Idealismus? Víte co je Stavěcí klíč? Vzpomněli byste si na význam slova Brť?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, vysvětlení, definice, etymologie, kdo je Obchodní asistent?, profese, pojem, informace, popis, wiki, heslo, kdo to je, lexikon, slovo, přesný význam

Pojem Obchodní asistent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Obchodní asistent ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Obchodní asistent ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Obchodní asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Obchodní asistent na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní asistent například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Obchodní asistent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Obchodní asistent? Kdo to byl Obchodní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní asistent? Definice pojmu Obchodní asistent je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Obchodní asistent v jiné sekci než profese.