Kdo je to?
Kdo je to Obchodní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní asistent? Lidé, profese

Kdo je to Obchodní asistent?

Co znamená a jaký je význam slova Obchodní asistent?

Obchodní asistent je člověk, jehož úkolem ve firmě je zajistit některé činnosti obchodního oddělení. Podporuje obchodníky po stránce administrativně organizační. Zodpovídá za přípravu podkladů, na jejichž základě probíhají obchodní jednání, uzavírají se smlouvy a posléze se provádějí zakázky. Stará se o jejich evidenci a kontroluje jejich plnění.
Obchodní asistent jedná se zákazníky i orgány veřejné a státní správy, např. celníky, finančním úřadem a podobně. Stará se také o zajištění dokumentace ro vymáhání případných pohledávek.Kdo je to Obchodní asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Obchodní asistent? Lidé, profese

Tento text (Obchodní asistent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Sčítanec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Altruismus? Víte co je Biografie? Znáte termín Mýtus?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, wikipedie, přesný výraz, význam slova, definice, popis, profese, profese, původ slova, heslo, etymologie, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, význam

Pojem Obchodní asistent je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Obchodní asistent v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Obchodní asistent ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Obchodní asistent ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Obchodní asistent ve Wikipedii

Najít heslo Obchodní asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Obchodní asistent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Obchodní asistent například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Obchodní asistent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Obchodní asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Obchodní asistent? Definice pojmu Obchodní asistent je v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.