Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Homofob? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Obec? Znáte definici termínu Apsida? Vzpomněli byste si na význam slova Skydrive? Pamatujete si definici pojmu ASLO?

Klíčová slova: etymologie, co je to Homofob?, vysvětlení, definice, význam slova, odborný výraz, formulace, přesný význam, informace, vlastnosti, přesný výraz, heslo, lexikon, synonymum, wiki, pojem

Pojem Homofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Homofob doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Homofob ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Homofob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Homofob na Google.cz

Vyhledat výraz Homofob ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Homofob například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Homofob, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.