Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Homofob se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Opce? Znáte termín Playmate? Vzpomněli byste si na význam slova SEO? Víte, co je to Struma?

Klíčová slova: definice, Homofob, pojem, formulace, lexikon, co znamená, přesný výraz, heslo, vlastnosti, význam slova, synonymum, přesný význam, význam, popis, termín, význam pojmu

Pojem Homofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Homofob zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Homofob na Youtube

Hledat slovo Homofob ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Homofob ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Homofob v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Homofob například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Homofob, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Homofob i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.