Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Definici slova Homofob můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Obřízka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Internet? Vzpomněli byste si na význam slova Polenta? Víte co je Maltodextrin?

Klíčová slova: Homofob, význam pojmu, slovo, význam slova, kdo je Homofob?, vlastnosti, přesný význam, heslo, etymologie, informace, kdo to je, wiki, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, popis

Pojem Homofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat slovo Homofob ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Homofob ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Homofob v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Homofob na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Homofob například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Homofob

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob patří do sekce vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.