Kdo je to?
Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Homofob?

Jaký je význam slova Homofob? Co to znamená?

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů - vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny.Kdo je to, byl Homofob? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Homofob? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Homofob? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Opce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Příslovce? Vzpomněli byste si na význam slova SEO? Víte co je Pelmeně?

Klíčová slova: termín, vlastnosti, slovo, původ slova, formulace, synonymum, přesný význam, odborný výraz, co znamená, kdo to je, co je to Homofob?, význam pojmu, definice, přesný výraz, význam slova, pojem

Pojem Homofob je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Homofob

Hledat frázi Homofob ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Homofob ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Homofob ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Homofob na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Homofob například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Homofob

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Homofob? Kdo to byl Homofob? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Homofob? Definice pojmu Homofob patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.