Kdo je to?
Kdo je Marek Ztracený? Životopis Marek Ztracený, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Marek Ztracený?

Kdo je Marek Ztracený? Životopis, informace, biografie, hudba

Marek Ztracený (rodným jménem Miroslav Slodičák) je zpěvák, skladatel, textař, klávesista a kytarista. Vyrůstal v oblasti Šumavy a kvůli studiu Konzervatoře Jaroslava Ježka se přestěhoval do Prahy. První album nazvané Ztrácíš vydal v roce 2008 krátce poté, co vydal překvapivě velmi úspěšnou píseň se stejným názvem. V témže roce získal Českého slavíka v kategorii Objev roku a vyhrál mezinárodní hudební festival PBS Bank Carpatia festival Rzeszow. Po těchto událostech jeho popularita rychle rostla a začal úspěšnou hudební kariéru, ale zároveň bojoval se závislostmi nebo s nezdravým životním stylem. Během následujících let vydal několik dalších desek, mimo jiné alba Pohledy do duše (2010), V opilosti (2013), Pády (2015) nebo Planeta jménem stres (2020). Spolupracoval s mnoha významnými osobnostmi české hudební scény, například s Karlem Gottem, Martou Jandovou nebo Hanou Zagorovou, pro kterou složil několik textů a nazpívali spolu píseň Vánoce jako dřív. V roce 2021 získal Českého slavíka v kategorii Zpěvák roku a vydal DVD Marek Ztracený v O2 aréně 2020, které zachycuje jeho úspěšný koncert ve vyprodané pražské aréně.
Dlouhou a oceňovanou hudební kariéru doplňuje dobročinnými aktivitami. V rámci projektu We Love Šumava zorganizoval speciální koncert, na který se neprodávaly vstupenky a stačilo donést důkaz, že člověk uklidil určité místo na Šumavě. Vytvořil rovněž Nadační fond Marka Ztraceného, skrze který přispěl na operaci pro dítě se vzácnou nemocí nebo obětem tornáda, které v roce 2021 zničilo několik domů na jižní Moravě. Žije s moderátorkou Marcelou Skřivánkovou a má s ní syna Marka.Kdo je Marek Ztracený? Životopis Marek Ztracený, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Marek Ztracený

Národnost: česká
Datum narození: 26. února 1985
Místo narození: Železná ruda

Líbí se stručný životopis s osobou Marek Ztracený? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Tiebreak? Vzpomenete si na definici slova Genetika? Víte co je Pagoda? Vzpomněli byste si na význam slova Nacismus?

Klíčová slova: národnost, datum narození, popis, hudba, Marek Ztracený, hudba, lexikon, vysvětlení, kdo je Marek Ztracený?, wiki, kde se narodil Marek Ztracený?, životopis, život, biografie, osobnosti, osobnost

Pojem Marek Ztracený je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít heslo Marek Ztracený ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Marek Ztracený na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marek Ztracený ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Marek Ztracený ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Marek Ztracený ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Marek Ztracený například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Marek Ztracený? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Marek Ztracený? Kdy se narodil Marek Ztracený? Kde se narodil Marek Ztracený? Marek Ztracený je v kategorii Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Marek Ztracený dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marek Ztracený i v jiné kategorii než je hudba.