Kdo je to?
Kdo je Pavla Holcová? Životopis Pavla Holcová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Pavla Holcová

Kdo je Pavla Holcová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Pavla Holcová je česká investigativní novinářka.
Vystudovala žurnalistiku a iberoamerikanistiku na Karlově Univerzitě.
Ve své kariéře investigativní žurnalistiky se věnuje řadě především mezinárodních kauz, často spojených s praním špinavým peněz, nelegálním dodávání zbraní do oblastí konfliktu či sankcionovaných zemí nebo rozkrývání mezinárodních zločineckých struktur a podobně.
Spolupracovala například s širokou novinářskou komunitou na investigaci v kauzách Panama Papes a Pandora Papers, které odhalovaly mimo jiné řadu offshorových firem, které skrz neprůhledné struktury vlastní řada známých osobností i světových politiků.
Na Slovensku spolupracovala Holcová s později zavražděným novinářem Jánem Kuciakem. Po jeho vraždě žila pod policejní ochranou. Spolu s dalšími novináři se pokoušela dotáhnout do konce kauzy, které Kuciak rozkrýval.
Pavla Holcová je zakladatelkou a ředitelkou Českého centra pro investigativní žurnalistiku.Kdo je Pavla Holcová? Životopis Pavla Holcová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Pavla Holcová

Národnost: česká
Datum narození: 11. ledna 1981
Místo narození: Brno

Tento text (Pavla Holcová) můžete samozřejmě sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Zkracovačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalorie? Vzpomněli byste si na význam slova Apokryf? Víte co je Azulen?

Klíčová slova: osobnosti, Pavla Holcová, biografie, Pavla Holcová, národnost, novináři, vysvětlení, novináři, datum narození, narození, lexikon, zajímavosti, místo narození, kde se narodila Pavla Holcová?, kdo je Pavla Holcová?, wikipedie

Pojem Pavla Holcová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Pavla Holcová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Pavla Holcová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Pavla Holcová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Pavla Holcová ve Wikislovníku

Hledat heslo Pavla Holcová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavla Holcová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Pavla Holcová?

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pavla Holcová? Kdy se narodila Pavla Holcová? Kde se narodila Pavla Holcová? Pavla Holcová se nachází v sekci Novináři

Kategorie novináři, žurnalista fotograf, pavla Holcová, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Pavla Holcová dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavla Holcová i v jiné kategorii než je novináři.