Kdo je to?
Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Kdo je to Textař?

Co znamená a jaký je význam slova Textař?

Textař je tvůrce krátkých textů k přesně danému účelu. Jedná se o tvořivou a systematikou činnost. Většinou se jedná o literární nebo dramatické útvary, jako jsou hesla, reklamní texty, texty písní, volební texty, sportovní hesla a podobně.
Podle druhu textů se pak textaři dělí do skupin. Zvláštní skupinou jsou tvůrci uměle vytvořených jazyků, luštěnek, hříček, jazykolamů a nápisů.Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Textař? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obsese? Znáte termín Tragédie? Znáte pojem Inkubační doba? Víte, co je to Idyla?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, kdo to je, původ slova, synonymum, popis, wiki, slovo, definice, význam slova, heslo, Textař, vysvětlení, informace, hudba, lexikon

Pojem Textař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Textař na Google.cz

Hledat videa s názvem Textař na Youtube

Najít výraz Textař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Textař ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Textař například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Textař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Textař? Kdo to byl Textař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Textař? Definice pojmu Textař je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Textař hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.