Kdo je to?
Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Kdo je to Textař?

Co znamená a jaký je význam slova Textař?

Textař je tvůrce krátkých textů k přesně danému účelu. Jedná se o tvořivou a systematikou činnost. Většinou se jedná o literární nebo dramatické útvary, jako jsou hesla, reklamní texty, texty písní, volební texty, sportovní hesla a podobně.
Podle druhu textů se pak textaři dělí do skupin. Zvláštní skupinou jsou tvůrci uměle vytvořených jazyků, luštěnek, hříček, jazykolamů a nápisů.Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Definici slova Textař můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kurzíva? Víte co je Tygří ořech? Znáte pojem Dřevoplast? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stát?

Klíčová slova: odborný výraz, Textař, popis, definice, kdo to je, přesný výraz, slovo, formulace, význam pojmu, význam, heslo, lexikon, popis, termín, vysvětlení, informace

Pojem Textař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Textař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Textař ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Textař ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Textař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Textař například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Textař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Textař? Kdo to byl Textař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Textař? Definice pojmu Textař se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.