Kdo je to?
Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Kdo je to Textař?

Co znamená a jaký je význam slova Textař?

Textař je tvůrce krátkých textů k přesně danému účelu. Jedná se o tvořivou a systematikou činnost. Většinou se jedná o literární nebo dramatické útvary, jako jsou hesla, reklamní texty, texty písní, volební texty, sportovní hesla a podobně.
Podle druhu textů se pak textaři dělí do skupin. Zvláštní skupinou jsou tvůrci uměle vytvořených jazyků, luštěnek, hříček, jazykolamů a nápisů.Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Sdílejte tuto stránku se slovem Textař se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nylon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Upload? Znáte pojem Inkaso? Znáte termín Cikorka?

Klíčová slova: wiki, co znamená, heslo, hudba, význam slova, pojem, formulace, význam pojmu, přesný význam, popis, kdo je Textař?, kdo to je, lexikon, Textař, slovo, odborný výraz

Pojem Textař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Textař na Google.cz

Zkusit najít Textař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Textař na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Textař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Textař například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Textař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Textař? Kdo to byl Textař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Textař? Definice pojmu Textař je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.