Kdo je to?
Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Kdo je to Textař?

Co znamená a jaký je význam slova Textař?

Textař je tvůrce krátkých textů k přesně danému účelu. Jedná se o tvořivou a systematikou činnost. Většinou se jedná o literární nebo dramatické útvary, jako jsou hesla, reklamní texty, texty písní, volební texty, sportovní hesla a podobně.
Podle druhu textů se pak textaři dělí do skupin. Zvláštní skupinou jsou tvůrci uměle vytvořených jazyků, luštěnek, hříček, jazykolamů a nápisů.Kdo je to, byl Textař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Textař? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Textař? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nylon? Pamatujete si definici pojmu Kupole? Znáte pojem Inkaso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Litosféra?

Klíčová slova: význam slova, formulace, co znamená, přesný význam, heslo, slovo, vysvětlení, definice, kdo je Textař?, informace, hudba, termín, synonymum, popis, Textař, lexikon

Pojem Textař je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Textař ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Textař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Textař na Google.cz

Zkusit najít frázi Textař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Textař například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Textař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Textař? Kdo to byl Textař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Textař? Definice pojmu Textař patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Textař i v jiné sekci než je kategorie hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.