Kdo je to?
Kdo je to, byl Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seraf? Lidé, náboženství

Kdo je to Seraf?

Jaký je význam slova Seraf? Co to znamená?

Seraf má být jedním z andělů tzv. nebeského kůru. Je zmíněn v Bibli, ve Starém zákoně a měl patřit k nejvýše postaveným andělům v andělském rozdělení. Serafové měli chránit Boží trůn a neustále zpívali chvalozpěvy.
Seraf se skládal pouze ze světla takové síly, že by smrtelníka spálil. Proto jsou spojeni s ohněm a zobrazují se se zářivými křídly podobnými plamenům. Mají předávat Boží světlo ostatním andělům.Kdo je to, byl Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seraf? Lidé, náboženství

Tento text (Seraf) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Rosný bod? Vzpomněli byste si co znamená slovo Solenoid? Pamatujete si definici pojmu Smaženice? Víte co je Vitiligo?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, lexikon, význam slova, termín, synonymum, informace, Seraf, wiki, kdo to je, slovo, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, přesný význam, etymologie

Pojem Seraf je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Seraf ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Seraf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seraf ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Seraf na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Seraf například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Seraf, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Seraf? Kdo to byl Seraf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seraf? Definice pojmu Seraf je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.