Kdo je to?
Kdo je to Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seraf? Lidé, náboženství

Kdo je to Seraf?

Jaký je význam slova Seraf? Co to znamená?

Seraf má být jedním z andělů tzv. nebeského kůru. Je zmíněn v Bibli, ve Starém zákoně a měl patřit k nejvýše postaveným andělům v andělském rozdělení. Serafové měli chránit Boží trůn a neustále zpívali chvalozpěvy.
Seraf se skládal pouze ze světla takové síly, že by smrtelníka spálil. Proto jsou spojeni s ohněm a zobrazují se se zářivými křídly podobnými plamenům. Mají předávat Boží světlo ostatním andělům.Kdo je to Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seraf? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Seraf s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Rosný bod? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gateway? Pamatujete si definici pojmu Kapavka? Znáte termín Pražská kavárna?

Klíčová slova: slovo, wikipedie, etymologie, přesný význam, náboženství, lexikon, co znamená, definice, přesný výraz, Seraf, původ slova, náboženství, popis, formulace, synonymum, význam slova

Pojem Seraf je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Seraf zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seraf ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Seraf v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Seraf ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Seraf ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Seraf ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Seraf například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Seraf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Seraf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seraf? Definice pojmu Seraf je v kategorii Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.