Kdo je to?
Kdo je to, byl Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seraf? Lidé, náboženství

Kdo je to Seraf?

Jaký je význam slova Seraf? Co to znamená?

Seraf má být jedním z andělů tzv. nebeského kůru. Je zmíněn v Bibli, ve Starém zákoně a měl patřit k nejvýše postaveným andělům v andělském rozdělení. Serafové měli chránit Boží trůn a neustále zpívali chvalozpěvy.
Seraf se skládal pouze ze světla takové síly, že by smrtelníka spálil. Proto jsou spojeni s ohněm a zobrazují se se zářivými křídly podobnými plamenům. Mají předávat Boží světlo ostatním andělům.Kdo je to, byl Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Seraf? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Seraf sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Eucharistie? Víte co je Polemika? Pamatujete si definici pojmu Ethernet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Otoneurologie?

Klíčová slova: wiki, co je to Seraf?, lexikon, přesný význam, heslo, popis, popis, náboženství, vysvětlení, termín, přesný výraz, odborný výraz, Seraf, význam slova, pojem, kdo je Seraf?

Pojem Seraf je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Seraf ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Seraf ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Seraf ve Wikipedii

Najít pojem Seraf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Seraf například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Seraf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Seraf? Kdo to byl Seraf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seraf? Definice pojmu Seraf se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.