Kdo je to?
Kdo je to Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seraf? Lidé, náboženství

Kdo je to Seraf?

Jaký je význam slova Seraf? Co to znamená?

Seraf má být jedním z andělů tzv. nebeského kůru. Je zmíněn v Bibli, ve Starém zákoně a měl patřit k nejvýše postaveným andělům v andělském rozdělení. Serafové měli chránit Boží trůn a neustále zpívali chvalozpěvy.
Seraf se skládal pouze ze světla takové síly, že by smrtelníka spálil. Proto jsou spojeni s ohněm a zobrazují se se zářivými křídly podobnými plamenům. Mají předávat Boží světlo ostatním andělům.Kdo je to Seraf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Seraf? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Seraf? s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Rosný bod? Pamatujete si definici pojmu Špaldová mouka? Pamatujete si definici pojmu Triak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pemza?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, definice, termín, Seraf, popis, přesný výraz, wikipedie, etymologie, význam pojmu, původ slova, heslo, Seraf, formulace, odborný výraz, slovo

Pojem Seraf je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít heslo Seraf ve Wikipedii

Zkusit najít Seraf ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Seraf na Youtube

Vyhledat slovo Seraf v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Seraf například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Seraf

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Seraf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Seraf? Definice pojmu Seraf patří do sekce Náboženství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.