Kdo je to?
Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzík?

Co znamená a jaký je význam slova Buzík?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Slovo buzík pochází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Tento text (Buzík) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Astma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inkluze? Vzpomněli byste si na význam slova Inline hokej? Víte co je IBAN?

Klíčová slova: lexikon, informace, původ slova, odborný výraz, slovo, přesný význam, pojem, Buzík, wikipedie, heslo, co znamená, význam slova, vysvětlení, etymologie, definice, popis

Pojem Buzík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Buzík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Buzík na Youtube

Hledat pojem Buzík ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Buzík ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Buzík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzík například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Buzík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Buzík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzík? Definice pojmu Buzík se nachází v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.