Kdo je to?
Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Buzík

Jaký je význam slova Buzík? Co to znamená?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Slovo buzík pochází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to CNG? Znáte definici termínu Fixace hypotéky? Vzpomněli byste si na význam slova Vrstevnice? Pamatujete si definici pojmu Klinická studie?

Klíčová slova: význam, formulace, pojem, odborný výraz, popis, informace, slovo, wiki, přesný výraz, hanlivé, co znamená, Buzík, termín, lexikon, synonymum, přesný výraz

Pojem Buzík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít výraz Buzík na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buzík ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Buzík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Buzík ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Buzík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzík například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Buzík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzík? Definice pojmu Buzík je v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Buzík i v jiné kategorii než je sekce hanlivé.