Kdo je to?
Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzík?

Co znamená a jaký je význam slova Buzík?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Slovo buzík pochází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Tento text (Buzík) můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Astma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arganový olej? Vzpomněli byste si na význam slova Přístavek? Znáte termín Jakostní víno?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, Buzík, popis, význam, původ slova, význam pojmu, hanlivé, synonymum, lexikon, vysvětlení, hanlivé, definice, etymologie, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Buzík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Buzík na Youtube

Hledat termín Buzík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Buzík ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Buzík ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Buzík na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzík například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzík

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Buzík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzík? Definice pojmu Buzík patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).