Kdo je to?
Kdo je to, byl Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzík?

Co znamená a jaký je význam slova Buzík?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Slovo buzík pochází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.Kdo je to, byl Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Buzík? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Buzík? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Graviola? Vzpomněli byste si co označuje výraz Erythritol? Vzpomněli byste si na význam slova Líná pěna? Znáte termín Čatní?

Klíčová slova: termín, formulace, význam, kdo to je, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, synonymum, heslo, lexikon, wiki, co je to Buzík?, definice, popis, co znamená, informace

Pojem Buzík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Buzík zkuste tyto odkazy

Najít slovo Buzík ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Buzík na Google.cz

Najít výraz Buzík ve Wikislovníku

Hledat termín Buzík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzík například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzík

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Buzík? Kdo to byl Buzík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzík? Definice pojmu Buzík patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Buzík hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).