Kdo je to?
Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buzík?

Co znamená a jaký je význam slova Buzík?

Slovo buzna označuje homosexuálního muže. Slovo buzík pochází ze slova buzerant, které je odvozeno od severoitalského slova buzarada, které označovalo člena hnutí bogomilů. Ti byli označováni za kacíře a přisuzovali se jim různé neřesti a hříchy včetně homosexuality.


Kdo je to Buzík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buzík? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Buzík se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Astma? Vzpomněli byste si na význam slova Ředitelské volno? Vzpomněli byste si na význam slova Motúčko? Znáte definici termínu Gustin?

Klíčová slova: synonymum, popis, etymologie, význam slova, Buzík, termín, wikipedie, formulace, význam, hanlivé, co znamená, pojem, přesný výraz, odborný výraz, heslo, wiki

Pojem Buzík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buzík ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Buzík na Google.cz

Hledat heslo Buzík ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Buzík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Buzík například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Buzík

Právě jste zjistili Kdo je to Buzík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buzík? Definice pojmu Buzík patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.