Kdo je to?
Kdo je to Brand manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brand manager? Lidé, profese

Kdo je to Brand manager?

Jaký je význam slova Brand manager? Co to znamená?

Brand manager je manažer zodpovídající za konkrétní produkt nebo celou značku. Jeho prací je plánování marketingové strategie, prosazování značky na trhu a práce na vývoji značky. Zpracovává analýzu trhu, monitoruje konkurenční značky a snaží se své značce připravit co nejvýhodnější pozici na trhu.
K práci na podobné pozici jsou potřeba manažerské schopnosti, znalost trhu a obchodních strategií a velmi často také znalost cizích jazyků, primárně angličtiny.Kdo je to Brand manager? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Brand manager? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Brand manager? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Koňak? Pamatujete si definici pojmu Exorcismus? Víte co je Sabat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mexická káva?

Klíčová slova: profese, odborný výraz, co znamená, etymologie, wiki, informace, profese, význam slova, přesný výraz, synonymum, význam, význam pojmu, slovo, přesný výraz, definice, lexikon

Pojem Brand manager je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Brand manager v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Brand manager ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Brand manager ve Wikislovníku

Najít výraz Brand manager ve Wikipedii

Vyhledat heslo Brand manager ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Brand manager například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Brand manager

Právě jste zjistili Kdo je to Brand manager? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Brand manager? Definice pojmu Brand manager je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též hledat informace pojem, výraz,termín, heslo kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Brand manager i v jiné sekci než v profese.