Kdo je to?
Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Kdo je to Auditor?

Jaký je význam slova Auditor? Co to znamená?

Auditor je osoba, z jejíž činnosti mají obvykle ostatní určitou obavu. Úkolem auditora je provádět kontroly účetnictví, finančních výdajů (z výsledků auditu pak může vyjít najevo, zda např. nějaké ministerstvo nebo úřad pracují efektivně nebo jestli nedochází k neúčelnému vynakládání finančních prostředků). Existují i další typy auditu (tj. kontroly, jejímž účelem je přezkoumání něčeho nezávislým pracovníkem), např. ekologický audit, technický audit nebo audit kvality. Všechny zmíněné typy kontrol mají pevně stanovená pravidla a kritéria.Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Auditor s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Multitasking? Vzpomněli byste si co označuje výraz List vlastnictví? Znáte termín Vlastenectví? Znáte termín Pálení čarodejnic?

Klíčová slova: kdo je Auditor?, etymologie, význam pojmu, co znamená, popis, přesný výraz, profese, synonymum, popis, vysvětlení, heslo, význam slova, definice, co je to Auditor?, wiki, význam

Pojem Auditor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Auditor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Auditor na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Auditor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Auditor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Auditor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Auditor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Auditor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Auditor? Kdo to byl Auditor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Auditor? Definice pojmu Auditor se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.