Kdo je to?
Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Kdo je to Auditor?

Jaký je význam slova Auditor? Co to znamená?

Auditor je osoba, z jejíž činnosti mají obvykle ostatní určitou obavu. Úkolem auditora je provádět kontroly účetnictví, finančních výdajů (z výsledků auditu pak může vyjít najevo, zda např. nějaké ministerstvo nebo úřad pracují efektivně nebo jestli nedochází k neúčelnému vynakládání finančních prostředků). Existují i další typy auditu (tj. kontroly, jejímž účelem je přezkoumání něčeho nezávislým pracovníkem), např. ekologický audit, technický audit nebo audit kvality. Všechny zmíněné typy kontrol mají pevně stanovená pravidla a kritéria.Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Auditor? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Antispam? Vzpomněli byste si co znamená slovo Živnost? Znáte termín Narážecí nástroj? Víte co je Solamyl?

Klíčová slova: co je to Auditor?, profese, termín, wiki, význam, Auditor, přesný výraz, původ slova, lexikon, formulace, přesný význam, etymologie, co znamená, informace, popis, význam pojmu

Pojem Auditor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Auditor doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Auditor ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Auditor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Auditor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Auditor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Auditor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Auditor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Auditor? Kdo to byl Auditor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Auditor? Definice pojmu Auditor je v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.