Kdo je to?
Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Kdo je to Auditor?

Jaký je význam slova Auditor? Co to znamená?

Auditor je osoba, z jejíž činnosti mají obvykle ostatní určitou obavu. Úkolem auditora je provádět kontroly účetnictví, finančních výdajů (z výsledků auditu pak může vyjít najevo, zda např. nějaké ministerstvo nebo úřad pracují efektivně nebo jestli nedochází k neúčelnému vynakládání finančních prostředků). Existují i další typy auditu (tj. kontroly, jejímž účelem je přezkoumání něčeho nezávislým pracovníkem), např. ekologický audit, technický audit nebo audit kvality. Všechny zmíněné typy kontrol mají pevně stanovená pravidla a kritéria.Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Auditor s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Spyware? Víte co je Kompilace? Znáte termín Vimeo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Renta?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, popis, co znamená, co je to Auditor?, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, Auditor, pojem, profese, kdo je Auditor?, wiki, popis, termín, kdo to je

Pojem Auditor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Auditor

Hledat pojem Auditor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Auditor na Google.cz

Zkusit najít slovo Auditor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Auditor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Auditor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Auditor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Auditor? Kdo to byl Auditor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Auditor? Definice pojmu Auditor se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.