Kdo je to?
Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Kdo je to Auditor?

Jaký je význam slova Auditor? Co to znamená?

Auditor je osoba, z jejíž činnosti mají obvykle ostatní určitou obavu. Úkolem auditora je provádět kontroly účetnictví, finančních výdajů (z výsledků auditu pak může vyjít najevo, zda např. nějaké ministerstvo nebo úřad pracují efektivně nebo jestli nedochází k neúčelnému vynakládání finančních prostředků). Existují i další typy auditu (tj. kontroly, jejímž účelem je přezkoumání něčeho nezávislým pracovníkem), např. ekologický audit, technický audit nebo audit kvality. Všechny zmíněné typy kontrol mají pevně stanovená pravidla a kritéria.Kdo je to, byl Auditor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Auditor? Lidé, profese

Definici slova Auditor můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Antispam? Znáte pojem Dynovačka? Znáte termín Narážecí nástroj? Vzpomenete si na definici slova Interní oddělení?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, vysvětlení, přesný význam, význam, wiki, kdo to je, termín, etymologie, význam slova, význam pojmu, kdo je Auditor?, formulace, pojem, přesný výraz, profese

Pojem Auditor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Auditor lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Auditor ve Wikimedia Commons

Najít výraz Auditor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Auditor ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Auditor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Auditor například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Auditor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Auditor? Kdo to byl Auditor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Auditor? Definice pojmu Auditor patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.