Kdo je to?
Kdo je to Astronaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Astronaut? Lidé, profese

Kdo je to Astronaut?

Co znamená a jaký je význam slova Astronaut?

Astronaut, jinak též kosmonaut, je osoba, která byla účastníkem letu do kosmu nebo se alespoň na takový let odborně připravovala.
V rámci výcviku se astronaut naučil pohybu a životu ve stavu beztíže, získal dovednosti potřebné k řízení a cestování v kosmické lodi, práci ve vesmíru, např. při výzkumu nebo opravám a údržbě vesmírných stanic nebo satelitů, které se pohybují po oběžné dráze Země.Kdo je to Astronaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Astronaut? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Astronaut se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Atrofie? Vzpomněli byste si na význam slova Čolek? Znáte definici termínu EEG? Znáte definici termínu Fortifikace?

Klíčová slova: Astronaut, termín, co znamená, přesný výraz, význam slova, heslo, definice, informace, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, pojem, popis, formulace, přesný význam, význam pojmu

Pojem Astronaut je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Astronaut v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Astronaut ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astronaut ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Astronaut ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Astronaut ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Astronaut například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Astronaut, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Astronaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Astronaut? Definice pojmu Astronaut je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.