Kdo je to?
Kdo je to Astronaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Astronaut? Lidé, profese

Astronaut

Jaký je význam slova Astronaut? Co to znamená?

Astronaut, jinak též kosmonaut, je osoba, která byla účastníkem letu do kosmu nebo se alespoň na takový let odborně připravovala.
V rámci výcviku se astronaut naučil pohybu a životu ve stavu beztíže, získal dovednosti potřebné k řízení a cestování v kosmické lodi, práci ve vesmíru, např. při výzkumu nebo opravám a údržbě vesmírných stanic nebo satelitů, které se pohybují po oběžné dráze Země.Kdo je to Astronaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Astronaut? Lidé, profese

Zaujala vás definice pojmu Astronaut? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Morbus perthes? Znáte pojem Movember? Znáte definici termínu Bércový vřed? Vzpomenete si na definici slova Testosteron?

Klíčová slova: přesný význam, formulace, profese, přesný výraz, termín, přesný výraz, význam, definice, význam pojmu, význam slova, etymologie, Astronaut, Astronaut, heslo, popis, vysvětlení

Pojem Astronaut je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Astronaut lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Astronaut ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astronaut ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Astronaut ve Wikipedii

Najít slovo Astronaut na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Astronaut ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Astronaut například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Astronaut? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Astronaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Astronaut? Definice pojmu Astronaut patří do sekce Profese

Kategorie profese, automechanik v práci, astronaut, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.