Kdo je to?
Kdo je to, byl Astronaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Astronaut? Lidé, profese

Kdo je to Astronaut?

Co znamená a jaký je význam slova Astronaut?

Astronaut, jinak též kosmonaut, je osoba, která byla účastníkem letu do kosmu nebo se alespoň na takový let odborně připravovala.
V rámci výcviku se astronaut naučil pohybu a životu ve stavu beztíže, získal dovednosti potřebné k řízení a cestování v kosmické lodi, práci ve vesmíru, např. při výzkumu nebo opravám a údržbě vesmírných stanic nebo satelitů, které se pohybují po oběžné dráze Země.Kdo je to, byl Astronaut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Astronaut? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Astronaut? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Moudrost? Pamatujete si definici pojmu Pálení žáhy? Znáte definici termínu Ortopedie? Vzpomněli byste si co znamená slovo PDA?

Klíčová slova: informace, co znamená, wiki, co je to Astronaut?, význam slova, synonymum, přesný význam, definice, kdo to je, formulace, profese, popis, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, termín

Pojem Astronaut je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Astronaut ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Astronaut ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Astronaut na Youtube

Zkusit najít Astronaut ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Astronaut například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Astronaut, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Astronaut? Kdo to byl Astronaut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Astronaut? Definice pojmu Astronaut je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Astronaut hledat i v jiných kategoriích (než profese).