Kdo je to?
Kdo je Petr Vondráček? Životopis Petr Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Petr Vondráček

Kdo je Petr Vondráček? Životopis, informace, biografie, herectví

Petr Vondráček je český filmový, televizní a divadelní herec, moderátor, zpěvák a klavírista. Vondráček se narodil v Ústí nad Labem. Už jako malý se učil hrát na klavír. Teprve v jedenácti letech nahrál duet se zpěvákem Karlem Zichem a rovněž vydal své první album Flop – Málem Jedenáct (1987). Dodnes působí jako klavírista a zpěvák v kapele Lokomotiva, se kterou se několik let objevoval v televizních pořadech S politiky netančím a Politické harašení na TV Nova.
Vondráček vystudoval herectví a od té doby působil v divadlech Palace (Miluju tě, ale...), Broadway („Adéla ještě nevečeřela“, Okno mé lásky, Trhák), Adverte (Presidenti, Skotský syndrom), J. K. Tyla v Plzni (Limonádový Joe) a další.
Vondráčka televizní diváci znají ze seriálů Rodinná pouta, Redakce, Náměstíčko (2004), Velmi křehké vztahy (2007), Přešlapy (2010), Krejzovi (2019), Kameňák (2020) nebo Evropské kmeny (2021).
Na TV Prima moderoval společně s kolegy ze seriálu Rodinná pouta zábavný pořad Hádej, kdo jsem.
Zahrál si také menší role ve filmech O Ječmínkovi (2003), Bestiář (2007), Westernstory (2011), Lída Baarová (2016), Ženy v běhu, Pražské orgie (2019), Ach, ta láska nebeská (2021) a Když prší slzy (2022).
Roku 2016 byl jedním z moderátorů hudební show Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova.
Vondráček má s herečkou Barborou Janatkovou dceru Annu (*2009). Pár však žije odděleně.
Vondráček patří k fotbalovému týmu Real TOP Praha, se kterým hrává zápasy na charitativních akcích.Kdo je Petr Vondráček? Životopis Petr Vondráček, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Petr Vondráček

Národnost: česká
Datum narození: 26. 2. 1976
Místo narození: Ústí nad Labem, Československo

Popis osobnosti Petr Vondráček můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Asociace? Znáte termín Apokalypsa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Herbalife? Víte, co je to Špinavé peníze?

Klíčová slova: životopis, osobnosti, informace, Petr Vondráček, národnost, datum narození, osobnost, kdo je Petr Vondráček?, vysvětlení, herectví, lexikon, popis, narození, herectví, wikipedie, život

Pojem Petr Vondráček je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Petr Vondráček na Google.cz

Zkusit najít heslo Petr Vondráček ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Petr Vondráček ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Petr Vondráček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Petr Vondráček na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Vondráček například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Petr Vondráček? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Petr Vondráček? Kdy se narodil Petr Vondráček? Kde se narodil Petr Vondráček? Petr Vondráček je v kategorii Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Vondráček kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vondráček i v jiné kategorii než je herectví.